blaugrana1994
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Siennów
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kra: widzę, że też miażdżysz "wilka chodnikowego" :) a co do Messiego to pobije rekord Batistuty za jakieś 2 lata ;)
0
ale tak naprawdę na tą chwilę Joe Hart byłby najlepszym kandydatem na następcę VV...
0
jest wielu młodych utalentowanych bramkarzy... może któryś z polskich GK znajdzie się na celowniku FCB :)
0
hehe ja też gram z 10!!!! Na cześć Leo i to mi pomaga w grze pozdr. Mi vida es el Barca!!!!!!!!!! Z ManU 3:1 do przodu. Jeśli zagra Henry to całe El Tridente strzeli....
0
Lampard wie co mówi. W końcu to najbardziej inteligentny chłopak ze Stamford Bridge. Będzie ciężko ale oni są za wolni na Messiego, Henry'ego i Eto'o. Na Camp Nou nie będą wiedzieli co się z nimi dzieje. Problem w tym, że mają dwójkę świetnych stoperów. Terry i Alex są świetni. Nie tak świetni jak Marquez i Puyol ale mogą sprawić pewne kłopoty naszemu El Tridente.
0
Szacunek się należy.
0
Ma Deco rację. Messi jest nie do powstrzymania. Jeszcze brak Ashleya Cole'a na Camp Nou. Ciekawe kto zagra przeciwko Messiemu? Jeszcze się taki nie urodził kto by dał mu radę. :)
0
A jaki zawodnik strzelił najwięcej bramek w jednym sezonie Ligi Mistrzów?
0
van Persie - nie!
0
Wiecie. Może ze średniakami Barca wygrywa po 5:0, ale ManU ze średniakami wygrywa po 1:0 a ostatnio z Fulham przegrali 2:0. To jednak robi różnice. Prawda? Barca jest w tej chwili najlepsza na świecie.
0
Nie rozumiem was. Eto'o niedawno przecież oświadczył, że jeśli znajdzie uznanie w oczach zarządu, Laporty i Guardioli to chciałby grać dla nas jak najdłużej.
0
Pozwolę sobie skomentować ten artykuł. Henry jest ostatnio w najlepszej formie odkąd gra dla Barcy. ManC chce go pozyskać za 10 mln funtów. No jest graczem po 30 ale wciąż gra na bardzo wysokim poziomie. Może się mylę ale West Ham Utd pozyskał 19- letniego Nsereko z Bresci za 10 mln euro. To prawie taka sama kwota. Więc to co jest w tym artykule jest śmieszne moim zdaniem. Na Kakę 103 mln a za Titiego tylko 10? Podsumowując: żal!!
0
Trzeba przyznać rację Titiemu ale rzeczywiście Bayern jest inną drużyną w Bundeslidze a inną w LM. Bayern ma kim straszyć ale nie mają dobrego bramkarza. Tacy Rensing czy Butt to nie są bramkarze takiej klasy jak Valdes. Są słabi... Przecież krążyły słuchy o transferze Boruca do Bayernu. Barca powinna dać radę niemieckiej drużynie, która przeciętnie radzi sobie w lidze. Ale musimy się bać takich piłkarzy jak: Ribery, Toni, Klose, Podolski, Ze Roberto, van Bommel ( były gracz Barcy ), Schweinsteiger czy Sosa. Thx
0
Trzeba przyznać rację Titiemu ale rzeczywiście Bayern jest inną drużyną w Bundeslidze a inną w LM. Bayern ma kim straszyć ale nie mają dobrego bramkarza. Tacy Rensing czy Butt to nie są bramkarze takiej klasy jak Valdes. Są słabi... Przecież krążyły słuchy o transferze Boruca do Bayernu. Barca powinna dać radę niemieckiej drużynie, która przeciętnie radzi sobie w lidze. Ale musimy się bać takich piłkarzy jak: Ribery, Toni, Klose, Podolski, Ze Roberto, van Bommel ( były gracz Barcy ), Schweinsteiger czy Sosa. Thx
0
Trzeba przyznać rację Titiemu ale rzeczywiście Bayern jest inną drużyną w Bundeslidze a inną w LM. Bayern ma kim straszyć ale nie mają dobrego bramkarza. Tacy Rensing czy Butt to nie są bramkarze takiej klasy jak Valdes. Są słabi... Przecież krążyły słuchy o transferze Boruca do Bayernu. Barca powinna dać radę niemieckiej drużynie, która przeciętnie radzi sobie w lidze. Ale musimy się bać takich piłkarzy jak: Ribery, Toni, Klose, Podolski, Ze Roberto, van Bommel ( były gracz Barcy ), Schweinsteiger czy Sosa. Thx
0
Nie rozumiem decyzji Txiki. Moim zdaniem gdy Sylvinho odejdzie z zespolu to na jego pozycje powinien zostac pozyskany jakis mlody, perspektywiczny zawodnik. Wiadomo, ze podstawowym zawodnikiem jest Abidal...
0
Nie ukrywajmy Steven Gerrard jest obecnie najlepszym angielskim piłkarzem... W ogóle jest najlepszym piłkarzem w Premiership. Respect dla niego!!!
0
Typuję, iż Barca wygra z Valladolid 5:0