23 października 2010, 11:05
0
BAN
23 października 2010, 10:36
23 października 2010, 10:03
oby barca pogubiła pkt.
23 października 2010, 09:57
sorry mój błąd.
23 października 2010, 09:38
nie dziwie się chamskie słowa księcia Asturii.
23 października 2010, 09:17
po co miałby odchodzić z Londynu żeby grzać ławkę na Camp Nou.
23 października 2010, 09:29
dobrze że nie radio Marija
23 października 2010, 09:35
kocham sport kocham grę piłka nożna kręci mnie.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
BAN
0
BAN
0
oby barca pogubiła pkt.
0
sorry mój błąd.
0
nie dziwie się chamskie słowa księcia Asturii.
0
po co miałby odchodzić z Londynu żeby grzać ławkę na Camp Nou.
0
dobrze że nie radio Marija
0
kocham sport kocham grę piłka nożna kręci mnie.
0
nie dziwie się chamskie słowa księcia Asturii.
0
sorry mój błąd.