5 sierpnia 2013, 19:31
0
Akurat Lahm na początku kariery, w młodzieżówce reprezentacji lub na Euro 2000 grał w drugiej linii, a Muller też zaczynał jako napastnik.
14 lipca 2013, 20:16
Masz też po angielsku, debilu.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Akurat Lahm na początku kariery, w młodzieżówce reprezentacji lub na Euro 2000 grał w drugiej linii, a Muller też zaczynał jako napastnik.
0
Masz też po angielsku, debilu.
0
Akurat Lahm na początku kariery, w młodzieżówce reprezentacji lub na Euro 2000 grał w drugiej linii, a Muller też zaczynał jako napastnik.
0
Masz też po angielsku, debilu.