0

Ciekawe czy się doczekamy gry z napastnikami nie licząc Torresa przecież jeszcze jest Mata, Llorente i Pedro jak by razem zagrali to by chociaż mieli na do kogo grać ze środka pola bo tak to nie idzie im najlepiej.

0

Hasz29 jakie jedno a KMŚ Superpuchar Europy i Superpuchar Hiszpani to nie trofea według Ciebie?

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?