bimbher
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe czy się doczekamy gry z napastnikami nie licząc Torresa przecież jeszcze jest Mata, Llorente i Pedro jak by razem zagrali to by chociaż mieli na do kogo grać ze środka pola bo tak to nie idzie im najlepiej.
0
Hasz29 jakie jedno a KMŚ Superpuchar Europy i Superpuchar Hiszpani to nie trofea według Ciebie?
0