0

wg informacji 'Mundo Deportivo' tracimy Leo Messiego na 3 tygodnie.
info z fb Fan Club Barca Polska

0

Ja czekam aż Ibi wróci, liczę na tego chłopaka że pokaże na co go stać, choć rywalizacja jest przednia na jego pozycji..

0

Ciul z rekordem..
Niech będzie zdrowy i to najważniejsze !!
Rekord zawsze można pobić !

0

Szkoda, zostaje http://www.drhtv.com.pl/drhtv3.html
aczkolwiek na żadnym jakiś cudownie chińskim kanale brakuje ;)

0

Na cyfrze jest na jakimś kanale ?

0

mecz będzie gdzieś na cyfrze ??

0

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=1Bl8DjK4ybQ

0

powiem krótko :) Dziękuje !! :)

0

Real Madryt: Casillas, Coentrão, Pepe, Sergio Ramos, Marcelo; Xabi Alonso, Lass; Di María, Özil, Cristiano Ronaldo; Benzema

FC Barcelona: Valdés; Alves, Piqué, Puyol, Abidal; Busquets, Xavi, Iniesta; Cesc, Messi, Alexis

składy z realmadryt.pl

0

Kurde już nie mogę doczekać się godz. 22.00 !!
Zapraszamy do Środowiskowego Domu Kultury w Skopaniu na mecz na wielkim ekranie w Sali Kinowej !!

0

i na bernabeu brameczka :)

0

0

Piąteczka ;)

0

Piękoności :)

0

BARCA !!

0

Ja tam wolę Silve... Przyjdzie jeszcze Fabregas i będzie git ;D

0

Jupi !!

I jutro dać odpocząć chłopakom nie grają zmiennicy !!

Można iść spokojnie spać ;D

2/3 :D

0

Piękny mecz. Znakomity Iniesta i Xavi. Szkoda sytuacji Eto ale nie ma co marudzić 4-0 i jedziemy dalej ważne żeby się z Realem odblokował na więcej :)

A Real bez Pepe, który ma do końca sezonu zostać zawieszony, Robena, Snajdera i chyba Marcelo bo raczej go za to zawieszą.

0

I komu kibicować... za Wisłą od 10 lat za Barca z 12...

Osobiście chiał bym zobaczyć w końcu po długim czasie polski klub w LM a zarazem chciał bym żeby Barca wygrała LM bo jak najbardziej się jej to nalezy... i chyba będe za Wisłą ;) Tyle że to by była Megasensacja ale różne rzeczy w piłce widziałem :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?