0

villa bedzie bardzo dobrym transferem

0

Villa byłby fantastycznym napastnikiem dla BARCY za eto,o

0

prawdziwi fani barcy nie powinni chciec bylego pilkarza realu w druzynie a pozatym kazdy z ofensywnych graczy barcy jest lepszy niz robinho

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?