4

Nie no ludzie ile można? Weźcie się tam ogarnijcie w tej administracji bo już bekę z nas mają nawet w 2 Polskiej lidze!

1

On już nawet sam ze sobą ma wojnę. Normalnie debil. Won od Nas i Lapka.

4

Żarty sobie robią z barw i tej koszulki

0

Nie ma co.The sun to angielski fakt...

0

Czytając te wszystkie "newsy" mam nadzieję, że to wszystko sen a ja się zaraz obudzę bo to nie dzieje się naprawdę...

1

Kończ waść, wstydu oszczędź!

4

Co prawda zagrali Królewscy w KMŚ ale mają 2 mniej jeśli chodzi o ligowe, więc mogą się poprawić a nawet Nas wyprzedzić.Zresztą statystyki nie grają

0

Nie ma co płakać liga jest długa a Mister powinien takiej kasza nie odwal zwłaszcza na Camp Nou

0

Ale zmiennik idealny!!

0

Dokładnie, nikt naszym kosztem nie będzie się osłabiał

0

Moim zdaniem to Platini powinien Nam pomóc ;)

0

Każdy jakoś kombinuje, żeby w kieszeni zostało jak najwięcej

0

Słabo.. Marketing robi swoje.. 21-22 najlepsza pora w sobotni wieczór :)

0

Są w porządku

0

Cabaye pionek? Hmmmm...

1

Sirigu? Dawno między słupkami PSG nie widziałem...

0

Xavi come back!!!

0

5 z 38 kolejek dopiero.Zarówno Barca jak i Real pogubią jeszcze punkty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?