bielyje_rozy
Dołączył/a: sierpień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Nie no ludzie ile można? Weźcie się tam ogarnijcie w tej administracji bo już bekę z nas mają nawet w 2 Polskiej lidze!
1
On już nawet sam ze sobą ma wojnę. Normalnie debil. Won od Nas i Lapka.
4
Żarty sobie robią z barw i tej koszulki
0
Nie ma co.The sun to angielski fakt...
0
Czytając te wszystkie "newsy" mam nadzieję, że to wszystko sen a ja się zaraz obudzę bo to nie dzieje się naprawdę...
1
Kończ waść, wstydu oszczędź!
4
Co prawda zagrali Królewscy w KMŚ ale mają 2 mniej jeśli chodzi o ligowe, więc mogą się poprawić a nawet Nas wyprzedzić.Zresztą statystyki nie grają
0
Nie ma co płakać liga jest długa a Mister powinien takiej kasza nie odwal zwłaszcza na Camp Nou
0
Ale zmiennik idealny!!
0
Dokładnie, nikt naszym kosztem nie będzie się osłabiał
0
Moim zdaniem to Platini powinien Nam pomóc ;)
0
Każdy jakoś kombinuje, żeby w kieszeni zostało jak najwięcej
0
Słabo.. Marketing robi swoje.. 21-22 najlepsza pora w sobotni wieczór :)
0
Są w porządku
0
Cabaye pionek? Hmmmm...
1
Sirigu? Dawno między słupkami PSG nie widziałem...
0
Xavi come back!!!
0
5 z 38 kolejek dopiero.Zarówno Barca jak i Real pogubią jeszcze punkty.