biaymis
Dołączył/a: luty 2014
Złotki
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
te waszę komntarze są beznadziejne nie sugerujcie sie tym ze xavi ma 34 lata i zagrał pare meczy słabszych to juz piszecie ze musi odejsc jak by patrzył po obecnej formie kto ma odejsc to tylko masche i sanchez powinni zostać a reszta ostrzał moim zdaniem to wszystko winna Taty nie dotarł do głow piłkarzy i taki mamy efekt
0
City-Barcelona 0-2 I DZIĘKUJE
0
takich piłkarzy jak Vela jest mnóstwo, po co nam taki piłkarz? jezeli mamy bic sie o wszystkie cele to nie mozemy kupować na uzupełnienie skladu tylko takich ze jak wchodzi z ławki np.za sancheza to nie moze byc gorszy...a nie oszukujmy sie sporo brakuje Veli do Pedro i Sancheza