11 sierpnia 2008, 12:40
0
ZAJEBISCIE ZE ETO'O ZOSTAJE I NIE CZEPIAC SIE DO NIEGO BO ON WIELE W TYM SEZONIE POKAZE
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
ZAJEBISCIE ZE ETO'O ZOSTAJE I NIE CZEPIAC SIE DO NIEGO BO ON WIELE W TYM SEZONIE POKAZE
0
ZAJEBISCIE ZE ETO'O ZOSTAJE I NIE CZEPIAC SIE DO NIEGO BO ON WIELE W TYM SEZONIE POKAZE