Ja sciagnalbym jak juz jakiegos skrzydlowego np. van Persie, szkoda ze Barca nawet sie nim nie interesuje. No i ewentaulnie tego Hernanesa, ale lewoskrzydlowy musi byc ;)
quaresma zapewne okazalby sie najlepszym zawodnikiem ze wszystkich mozliwych lewychskrzydlowych ale watpie ze on przyjdzietak samo jest z robinho tylko tutaj real by sie nie zgodzil chyba najlepszym rozwiazaniem jest Diego Capel lub Thiago Nevesa bo w Arszawina to ja juz jakos nie wierze;/
Ja sciagnalbym jak juz jakiegos skrzydlowego np. van Persie, szkoda ze Barca nawet sie nim nie interesuje. No i ewentaulnie tego Hernanesa, ale lewoskrzydlowy musi byc ;)
Komentarze
0
BAN!
mod
0
ładnie zrobione
pochwalam, pochwalam nie mam żadnych uwag:P
0
i w koncu wierze w zdobycie la liga przez wielka Barce!!!
VeB!!!
0
;/;( ja jebie jak oni mogli go oddac przeciez to byla przyszlosc blaugrany;/
0
Nie warto ryzykowac ;/
Ja sciagnalbym jak juz jakiegos skrzydlowego np. van Persie, szkoda ze Barca nawet sie nim nie interesuje. No i ewentaulnie tego Hernanesa, ale lewoskrzydlowy musi byc ;)
0
quaresma zapewne okazalby sie najlepszym zawodnikiem ze wszystkich mozliwych lewychskrzydlowych ale watpie ze on przyjdzietak samo jest z robinho tylko tutaj real by sie nie zgodzil chyba najlepszym rozwiazaniem jest Diego Capel lub Thiago Nevesa bo w Arszawina to ja juz jakos nie wierze;/
0
i w koncu wierze w zdobycie la liga przez wielka Barce!!!
VeB!!!
0
BAN!
mod
0
ładnie zrobione
pochwalam, pochwalam nie mam żadnych uwag:P
0
Nie warto ryzykowac ;/
Ja sciagnalbym jak juz jakiegos skrzydlowego np. van Persie, szkoda ze Barca nawet sie nim nie interesuje. No i ewentaulnie tego Hernanesa, ale lewoskrzydlowy musi byc ;)