24 października 2012, 16:20
0
no i dobrze ;)
7 września 2012, 22:00
podaj ktos link , bo "Danio66" trzeba placic ;)
7 września 2012, 21:31
a napisze ktos transmisje meczu hiszpania?
10 sierpnia 2012, 13:34
niesamowite spotkanie , a bramki po prostu palce lizać :) to co robił Figo i Ronaldo to było niesamowite :)
24 lipca 2012, 16:40
Podobnie wypowiada sie jak Guardiola , z szacunkiem do każdego rywala.
8 lutego 2012, 12:39
wydaje mi sie ze postanowil sobie tak , ze jesli strzeli gola to zgoli brode :D
17 kwietnia 2012, 19:18
Joe Black , uspokój się ! przecieżjest Rzeszów i jest transmisja ! ostatnio z Milanem tez byla wiec w czym problem ?!
11 grudnia 2011, 00:09
22 strony komenatarzy po kilku minutach :D whoa :P
6 marca 2012, 20:02
Kluivert , Luis Enrique ;)
14 kwietnia 2012, 14:05
mogli ich "wykartkować" wczesniej :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
no i dobrze ;)
0
podaj ktos link , bo "Danio66" trzeba placic ;)
0
a napisze ktos transmisje meczu hiszpania?
0
niesamowite spotkanie , a bramki po prostu palce lizać :) to co robił Figo i Ronaldo to było niesamowite :)
0
Podobnie wypowiada sie jak Guardiola , z szacunkiem do każdego rywala.
0
wydaje mi sie ze postanowil sobie tak , ze jesli strzeli gola to zgoli brode :D
0
Joe Black , uspokój się ! przecieżjest Rzeszów i jest transmisja ! ostatnio z Milanem tez byla wiec w czym problem ?!
0
22 strony komenatarzy po kilku minutach :D whoa :P
0
Kluivert , Luis Enrique ;)
0
mogli ich "wykartkować" wczesniej :)