bedzie_dobrze
Dołączył/a: wrzesień 2011
Elbląg
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
sklad straszny -.-,bedzie ciezko o dobry wynik ..
0
messi dzisiaj 2 brameczki strzeli zobaczycie ! :)
0
i jak z tym linkiem ?:D
0
panowie macie moze linka na mecz Kolumbia-Argentyna?
0
panowie macie moze jakiegos dobrego linka na mecz Kolumbia-Argentyna?
0
dzieki za tak szybka wstawke meczu ,wczoraj nie moglem ogladac bo cos mialem z internetem :)