0

ludzie, no bez jaj, porażka sezonu się zapowiada nawet pomimo tego, że nie gra...

0

BAN

0

ludu, mój ludu, dajcie SPRAWNY link, proszę Was...

0

Ci, którzy mówią '4-0, 4-1' etc. niech nabiorą trochę ogłady; ten mecz nie będzie spacerkiem...

pytanie:co sądzicie o tym. żeby banować sezonowców ?;]

0

Panowie i Panie nie mogę się doczekać tego meczyku, oj będzie się działo ;]

0

mentos17-należy Ci się duży browar za podanie fajnego linka, ale że jesteś niepełnoletni, kupię Ci duży sok ;p

0

i wykrakałem, zaczęło się zacinać co jakiś czas ;p

0

Pezzet3-dzięki za programik, masz rację, działa w 100% !

0

Czas pokaże jak ten skład się sprawi; mam nadzieję, że nie zawiodą.

0

mistrzu ciętej riposty, Twoje odpowiedzi wcale mi nie dogryzają, wręcz przeciwnie, o czymś świadczą; mówią, że głupszemu się ustępuje, więc w tej chwili to robię; dobranoc

0

nie potrzeba mi kolegów żeby z Tobą rozmawiać; głupkowi nie wytłumaczysz, że jest głupi; trzym się wodzu, miłej nocy

0

jesteś jednak nieporadny człowieku w swoim 'rozumowaniu'; dziwię się, że jeszcze tu jesteś, naprawdę; mam mnóstwo argumentów, ale wiesz, argumenty stosuje się do dyskusji wartościowej, takiej z której można coś wynieść, niestety polemika z Tobą nie daje, rozumiesz ? 'żal mi Cię'-rzekomo jesteś w pracy, niby masz te lata, ale czy musisz używać zwrotów, które po pierwsze wyszły z mody, po drugie świadczą o Twoim poziomie i jakże bogatym języku; idę spać, mam nadzieję, że więcej się tu nie pokażesz, zresztą, nawet jeśli to i tak multum ludzie zasypie Cię komentarzami nt. Twojej enigmatycznej mądrości; pozdrawiam i dobranoc ;)

0

dziecino droga, którego wiek nie przekroczył jeszcze 13 lat, powinieneś już dawno spać, nieprawdaż ? po co w ogóle tu jesteś ? próbujesz się dowartościować ? hmm, mam propozycję dla Ciebie: załóż własne forum, tam się wypowiadaj, tam pisz co wg Ciebie jest dobre, a co złe; tutaj daj nam spokój, jesteś bardziej męczący niż wrzód na dupie, bo wrzoda można usunąć, Ciebie niestety nie...

0

Creep2

czy Ty nie potrafisz zamilknąć, zrozumieć że jesteś tu niepożądany ? człowieku, my bardzo chętnie rozmawiamy z kibicami Realu jeśli nas odwiedzają(nie wierzysz-zajrzyj do archiwum); 'Szacunek dla Barçy jakiś tam mam'-powiadasz jakiś ? no no kibicu, nie galopuj, bo przegniesz; poczytaj sobie Wasze forum i zobacz jak u Was rozumiany jest szacunek(mówię o normalnych ludziach); jesteś poniżej pewnego poziomu; chcesz jeździć po bajeczce o historii ? hmm, słabo ją znasz by wdawać się z Tobą w polemikę; mówisz, że miejsce Barcy jest za Realem ? chłopak, jesteś bynajmniej niepoważny; w LM miejsce za Realem, Liverpoolem etc(!) ? zobacz ligę angielską i miejsce na jakim obecnie plasuje się Liverpool, wtedy wdam się z Tobą w dyskusję

0

Hala_Madrid

brawo,przykład prawdziwego kibica; pozdrawiam ;)

0

Creep

po porażce humorek mi się popsuł, ale dzięki Tobie 'ziom' polepszył mi się; naprawdę, jesteś niesamowity; kibic Realu ? hmm, ciekawe, bo nigdy od żadnego kibica Realu nie słyszałem wypowiedzi chociażby w 3% potwierdzającą Twój tok myślenia... sorry mistrzu, ale czymś takim rozbawisz tylko ludzi i dajesz im kolejny powód do tego, aby szanować idiotów ;)

0

Robcio55-a co mamy mówić, najlepszym się zdarza; co możemy poradzić ? nic, mówi się trudno, wyciąga wnioskii i jedzie dalej...proste ? tak !

0

nie ma co narzekać, meczyk przeciętny, ale to dlatego, że teren trudny...nie zawsze jesteśmy w stanie wygrywać...i tak lider jest ;]

0

takisobie-dzięki, jednak są jeszcze normalni (niesezonowi) kibice ;p

0

jest wygrana i koniec tematu

0

następny, któremu wygrana 1-0 nie wystarczy...

0

Em_DzeJ-w takim razie przepraszam ;]

0

a no kończy ;]

0

Em_DzeJ-zejdź na ziemię, nie mówiłem do Ciebie, mówiłem do ogółu, więc nie bądź adwokatem diabła ;]

0

ludzie, przestańcie pierdzieć w stołki z niemocy; to, że Barca zaliczyła jeden słaby mecz niewiele znaczy, liczy się zwycięstwo; nie zawsze można wygrywać po 3-0, 4-0; trzeba cieszyć się każdym, ale to każdy zwycięstwem; tak czy siak, jutr real traci pkt. ;]

0

może Yaya wniesie coś do gry ;]

0

coś zaczyna mi tu śmierdzieć, Almeria co raz bardziej sobie poczyna ;/

0

Bartek6-masz rację, ale może coś się zmieni, jeszcze trochę czasu zostało ;]

0

jak do tej pory mecz nudny, bez forsowania tempa, gdy trzeba podkreślić przewagę, robią to, a poza tym grają na luzie ;]

0

Gielar00 dzięki ;**

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?