29 stycznia 2012, 13:14
0
świętować Mistrzostwo Hiszpanii w styczniu bezcenne - typowo madryckie ;]
26 marca 2010, 19:09
z tego co wiadomo wszem i wobec EL CLASSICO jest w sobotę 10go kwietnia!! godzina 20
26 marca 2010, 16:46
a później Lasowski poprawił się, że na C+Sport2 :)
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
świętować Mistrzostwo Hiszpanii w styczniu bezcenne - typowo madryckie ;]
0
z tego co wiadomo wszem i wobec EL CLASSICO jest w sobotę 10go kwietnia!! godzina 20
0
a później Lasowski poprawił się, że na C+Sport2 :)
0
a później Lasowski poprawił się, że na C+Sport2 :)
0
z tego co wiadomo wszem i wobec EL CLASSICO jest w sobotę 10go kwietnia!! godzina 20
0
świętować Mistrzostwo Hiszpanii w styczniu bezcenne - typowo madryckie ;]