O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Jordi Alba
  • Ulubione zespoły FCB
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4841
  • Liczba komentarzy 5
  • Polecenia 0

Komentarze

0

I ten moment kiedy Xavi wchodzi i uspokaja całą grę drużyny - bezcenne ;)

0

Czy tylko mi pokazuje że mecz będzie za 4390 dni ? XD ;)

0

Uważam, że mecz nie był tragiczny w wykonaniu Barcelony, ale wiele brakowało do dobrej gry. Przede wszystkim w oczy rzucała się niemoc Messiego (tak, wiem że kontuzjowany) który po prostu chodził po boisku i nic nie robił. Nie mówię już o karnym, bo to się może zdarzyć każdemu, ale nie pokazał nic, a wręcz przeciwnie! parę razy widziałam go w środkowej części boiska, na naszej połowie, co było nie do przyjęcia zważywszy na to że przy grze Atletico nie musieliśmy się bronic całą drużyną. Zdziwiło mnie też że Fab wszedł za Iniestę, a nie za Xaviego..

0

hahahahahahahahahaha, dosyć bycia rezerwowym ! w barcy by był od razu w pierwszym składzie, przed messim, neymarem, pedro nawet sanchezem ofc !

0

Ia uważam że chodzi o coś więcej niż tylko odejście. Wielu kiedy barca przegrała obwinialo właśnie puyola i valdesa. Granie w takim klubie jakim jest barcelona jest bardzo trudne i zawodnik musi wiele poświęcać - puyol poświęcił za dużo, zdrowie...

Zobacz wszystkie

0

hahahahahahahahahaha, dosyć bycia rezerwowym ! w barcy by był od razu w pierwszym składzie, przed messim, neymarem, pedro nawet sanchezem ofc !

0

Czy tylko mi pokazuje że mecz będzie za 4390 dni ? XD ;)

0

I ten moment kiedy Xavi wchodzi i uspokaja całą grę drużyny - bezcenne ;)

0

Uważam, że mecz nie był tragiczny w wykonaniu Barcelony, ale wiele brakowało do dobrej gry. Przede wszystkim w oczy rzucała się niemoc Messiego (tak, wiem że kontuzjowany) który po prostu chodził po boisku i nic nie robił. Nie mówię już o karnym, bo to się może zdarzyć każdemu, ale nie pokazał nic, a wręcz przeciwnie! parę razy widziałam go w środkowej części boiska, na naszej połowie, co było nie do przyjęcia zważywszy na to że przy grze Atletico nie musieliśmy się bronic całą drużyną. Zdziwiło mnie też że Fab wszedł za Iniestę, a nie za Xaviego..

0

Ia uważam że chodzi o coś więcej niż tylko odejście. Wielu kiedy barca przegrała obwinialo właśnie puyola i valdesa. Granie w takim klubie jakim jest barcelona jest bardzo trudne i zawodnik musi wiele poświęcać - puyol poświęcił za dużo, zdrowie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?