0

BAN!

mod

0

tu jest miód płynnie i dobra jakość!!!

0

0

0

0

Macie cos godnego zeby nie cieło???

0

Tragiedia!!! Zawsze jak gra barca i to najczesciej LM to tnie jak skur.....!!! A jak leca jakies pomiotliwe mecze to nigdy nawet nie zatnie!!! Kur...!!!! Wszyscy elektryka tańcza!!!

0

W tym sezonie z barca bedzie jak z polonezem, jak go sie rozbuja to nic go nie zatrzyma;))) Brawo chłopaki, oby wiecej takich wyników!!!

0

No i lokomotywa ruszyła!!! VeB!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?