beataddict
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ustka
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
BAN!
mod
0
tu jest miód płynnie i dobra jakość!!!
0
http://atdhe.net/live-tv-3932.html
0
http://atdhe.net/live-tv-3932.html
0
http://atdhe.net/live-tv-3932.html
0
Macie cos godnego zeby nie cieło???
0
Tragiedia!!! Zawsze jak gra barca i to najczesciej LM to tnie jak skur.....!!! A jak leca jakies pomiotliwe mecze to nigdy nawet nie zatnie!!! Kur...!!!! Wszyscy elektryka tańcza!!!
0
W tym sezonie z barca bedzie jak z polonezem, jak go sie rozbuja to nic go nie zatrzyma;))) Brawo chłopaki, oby wiecej takich wyników!!!
0
No i lokomotywa ruszyła!!! VeB!!!!!!!