O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2010

Statystyki

  • Dni w serwisie 5726
  • Liczba komentarzy 16
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Wiadomość, która wszystkim poprawiła nastrój :)
Małe pytanie: Czy znajdą się tutaj osoby chętnie służące pomocą? Jeśli tak, to bardzo proszę o kontakt: 36581795. Z góry dziękuję.

0

@MattFCB Ja również mam takie plany :) W przyszłym roku matura, więc najlepiej będzie jechać w okolicach maja, trochę odpocząć od tego wszystkiego. I najlepiej jechać z kimś dla kogo również byłoby to niezapomniane wydarzenie :)

0

sebekss7
Na pewno się cieszy ale i również pewnie jest trochę zestresowany :)

0

Witam. Mam wielką prośbę. Sprawa dotyczy dzisiejszego meczu. Gdyby ktoś był chętny proszę o skontaktowanie się ze mną na gg: 36581795. Z góry bardzo dziękuję :) Vamos Barça!

0

"I've been watching all the suits I have.. and I feel best wearing the one with the Barça crest close to my heart." Carles wyjaśnił na Twitterze dlaczego nie był ubrany elegancko :)

Zobacz wszystkie

0

Mecz jest na pewno o 2:30. Jeszcze tylko 20 minut :) A składu jak nie było, tak nie ma.

0

Niestety nie dam rady oglądać do końca :/ Więc miałabym prośbę: mógłby mnie ktoś poinformować o bramce i końcowym wyniku? Z góry dzięki. 889897789 VeB! :D

0

Alex - nie tylko panowie ;)

0

ignotus - bardzo dziękuję, czuję się zaszczycona ;-)

0

A więc życzę miłego oglądania meczu. I nie zasypiajcie! :D Vamos Barça!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?