O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Messi, Iniesta
  • Ulubione zespoły Barca, Arsenal
  • Barcelonie kibicuję od czasów Crujffa

Statystyki

  • Dni w serwisie 3485
  • Liczba komentarzy 655
  • Polecenia 1178

Komentarze

1

Oprócz tego, że jest cienki to jeszcze niezbyt rozgarnięty.

0

Ten facet ma od dawna awersję do Barcy i to widać w każdym meczu.
Z dużo błahszych powodów gwizdane są faule i karne.

0

15

Choć sędzia Gil Manzano wyniku nie wypaczył to sędziował wyraźnie pod Basków gwiżdżąc każdy kontakt, nawet wątpliwy piłkarzy Barcy a pozwalał już od 2' na chwyty zapaśnicze, ciąganie za koszulkę i grę faul Baskom. Swoim cynizmem i nieudolnością przebił nawet Lahoza, który też nie cierpi Barcy. Ciekaw jestem jakim to dynamometrem zmierzył nadmierną siłę Leo jak nawet tego nie widział.

0

Mam nadzieję, że Dest udowodnił swoją jakość i i przydatność i nikt normalny nie posadzi go na ławce jak wróci Roberto, który jest powolny, mało zwrotny a o grze jeden na jeden może tylko pomarzyć, choć technicznie nie jest zły.

Zobacz wszystkie

75

Valencia ma fatalny terminarz, bo już w niedzielę podejmuje Real, trzy dni później gra u nas 1/2 pucharu, cztery dni później jedzie do Madrytu na Atletico i kolejne trzy dni później podejmuje Barcelonę. Powinno to zadziałać na naszą korzyść. Może im braknąć świeżości.

64

Oczywiście, że jest i powinna być chroniona przed boiskowymi bandytami typu Pepe, Ramoz Juanfran, Filipe Luis i wielu innymi. Po to są sędziowie.

50

Redakcja ma jakiś niezrozumiały dla mnie (ale i nie tylko dla mnie) urojony uraz do Semedo.

37

Z tej wypowiedzi można wysnuć taki wniosek. Jestem najlepszy (mój najlepszy sezon) ale z powodu głosów (niesprawiedliwych) wygra Messi. Nie byłby sobą gdyby coś takiego od siebie nie dodał. Ma pecha, natura obdarzyła go talentem ale pozbawiła trochę rozumu.

37

A w Vigo chcieli grać na rozpierniczonym stadionie.