0

Czy wy do kur*y nedzy na prawde jesteście tacy ułomni?
Narysujcie sobie kolko na tych pustych łbach i sie popukajcie, ale to i tak nic nie da.

0

Ja rozumiem, że Guardiola to trener naszego ukochanego zespołu, ale mówić, że jest lepszy o Mourinho?

To jest naprawdę śmieszne ; )

Tego nie wie nikt, ale przez pryzmat doświadczenia stawiam na Portugalczyka.

0

Hotfile u Mnie ma prędkość koło 250 kb/s przy łączu 2mb

Toya Łódź ; ))

Z tego co wiem to na MegaUploadzie bardzo szybko idzie i limitów prawie nie ma ;)

Pozdrawiam, M

0

"A teraz podstawowe pytanie i wiadomo o kogo chodzi: PŁAKAŁ? :D"

Nie wiemy, bo te poje*y z TVP dali 10 minut reklam a potem tych kretynów w studio :| No ja pier*ole

CAMPEONES!!!!!!!!

0

"Jak ściągnąć ten skrót z youtube?"

Przed linkiem:



wpisz: kick (dokładnie przed you)

http://www.kick


wybierasz format pliku klikasz GO i jak się pojawi DOWN to klikasz prawym przyciskiem myszki Zapisz Element Docelowy...

Z każdym plikiem na YT robisz tak samo :)

0

Przepraszam!

Popełniłem błąd :P

Patrzyłem na 34 mecze Barcelony i ma jeszcze 4 do końca i jest do zdobycia 12 pkt. i omyłkowo spojrzałem na Real i napisałem na Real...

Jak Barca wygra to ma mistrza!

Jeszcze raz przepraszam :)

0

Poprawcie mnie jeśli się mylę.

Wczoraj Blancos polegli z Valencią na Mestalla i mają 78 pkt. Barca na dzień dzisiejszy 85. Jak dzisiaj Barcelona przegra(nawet jak wygra) to Real wciąż MA szanse na mistrza.

Wystarczy, że Barcelona przegra wszystkie 3 następne spotkania a Real je wygra to tytuł wędruje na Bernabeu.

Pozdrawiam wszystkich kibiców i "kibiców" :)

0

" ! Nikt nie ma prawa się wyłamać !"

Bo jak nie to co? Pobijesz nas?

Adrianek:

"No, wygramy, bo (s)real, na pewno z Sewillą przegra."

Może odobinę szacunku dla rywala? To, że są naszym najwiekszym przeciwnikiem nie daje Ci prawa do przekręcania nazwy klubowej...

Tego czy przegra nie wiesz ;)

"A co do Chelsea to też wygramy..." - patrz wyżej :|

Co do meczu to powiem, że mam mieszane uczucia. Pod koniec chcieliśmy "wejść" z tą piłką do bramki.

Udawanie Cesara było conajmniej żałosne.

Jestem ciekaw co dzisiaj pokaże Real. hmm

0

"Typuję, iż Barça wygra z Valladolid 5:0"

Buahahahaha

Typować to ty sobie możesz. Przed meczem nikt nie zna wyniku, więc takie typowanie jest raz, że nie na miejscu a 2, że bez sensu -,-

0

Albo mi się wydaje albo Hanc ironizował :P

ale może mi się tylko wydawać...

0

"Jak tak dalej bedzie to real zostanie mistrzem niestety."

Barcelinho Ty się kur*a uważasz za fana Barcelony ?!

Jak macie takie podejście to może od jutra zmieńcie klub któremu kibicujecie? Bo innego rozwiązania nie ma.

0

"ja lepiej strzelam karne od eto'o "

Hahahaha

Wy tu macie być albo nie być: czy kibicuje nadal Barcelonie czy nie.

Prawdziwy kibic jest z drużyną na dobre i na złe. Jak widać komentarze pokazały ile na tej stronie jest sezonowców -,-

0

Kur*a ludzie wy się określcie czy jesteście z Barceloną kiedy ma niezłą formę i wygrywa. I czy nawet wtedy gdy złapie słabszą formę. bO takie "kibicowanie" gdzie tylko wygrywamy można o kant dupy potłuc.

0

"Coś mi się zdaje że jeśli dzisiaj przegramy to stracimy kilku "kibiców" :D "

Żeby tylko kilku...

0

"pierwsza porażka sie szykuje?? "

A z Numancią to niby wygraliśmy ośmiobramkowym prowadzeniem -.- ?

Nie chwal dnia przed zachodem słońca...

0

"tak myślałem chyba przegramy "

To się kur*a nazywa wiara w drużynę. nie ma co -,-

0

"nie powinien zakładać porażki nawet xD"

Nie załamuj mnie chłopcze.

Porażka może przyjść w każdym momencie, więc nie pier*dol, że nie może zakładać porażki, bo każda drużyna ma 50 % szans na zwycięstwo.

Dziejszy mecz pokażą na Canalu + Sport :)

0

Jest mały błąd: zamiast "KróleWskich" jest "Króleskich" ;)

0

"tylko nie Caceres,taki sam poziom prezentuje co Sanchez.....lepiej zeby Abidal byl w srodku a na lewej Sylvinho"

Ocena potencjału i umiejętności należy od Guardioli.

0

Takie pytanie do was mam:

czy wam też nie działa Canal + Sport?

Bo na nim właśnie ma być mecz a pokazuje, że brak dostępu czy coś takiego. A C+ Sport 2 działa.

0

Na justin.tv obraz słąby.

Ma ktoś relację z dobrym odbiorem ?

0

"Real grał dziś NIC, ale wygrał..."

Przyznam Ci rację. W pierwszej połowie Real nic nie pokazał. Parę akcji i Numancii i Realu, ale nic nadzwyczajnego. Masa nie dokładnych podań.

Sędziowanie wołało o pomse do nieba. Może nie było tragicznie, ale arbiter mylił się na korzyść jednych i drugich. 2 nie uznane ręki + karny dla Numancii.

Jeżeli Real w pozostałych meczach grał jak dotychczas to ja się wciąż zastanawiam na jakiej podstawie "Królewscy" chcą zdetronizować Barcę. hmm?

-

Miałem nadzieję, że spotkanie z Racingiem pokażą na Canalu + . Pozostaje Sopcast albo coś innego.

-

"Jak Barça w koncu przegra (a napewno sie to zdarzy choc raz) to zaraz spadnie na nia fala krytyki."

Shelby, wtedy się okaże kto jest kibicem Blaugrany :)

Mushroom - Juande Ramos motywując piłkarzy napewno wpaja im, że jeszcze zdobędą mistrza kraju, ale patrząc na styl w jakim odnieśli dzisiejsze zwycięstwo śmiem watpić w jego słowa.

0

"nie stawiają na wychowanków"

A Casillas, Raul, Guti, Torres to niby kto?

0

Nie chwalcie dnia przed zachodem słońca...

0

pred`johnsen,

wejdź na boisko i zagraj lepiej -,-

Może trochę szacunku co?

Tylko z przed monitora byś mu powiedział "fuera Gudjohnsen" jakbyś go spotkał na żywo prawdopodobnie poprosił byś o autograf.

Pomyśl zanim napiszesz...

0

"podajcie po 3 nazwiska piłkarzy których byście sprzedali patrząc na cały sezon"

Nie wiem do czego miała by prowadzić ta bezsensowna "wyliczanka".

W sprawie transferów z i do klubu nikt tutaj nie ma do gadania.

Manchester City chce Henry'ego, Gudjohnsena. Słyszałem o Messim. Prościej by chyba było zrobić listę piłkarzy których angielski klub nie chce -,-

0

"jak najbardziej predysponuje Go do zostania Fergusonem Barcelony :)"

Wątpie :)

Ferguson jest jeden, więc nie porównujmy Guardioli do Sir Alexa.

Z resztą z taką opinią wstrzymał bym się parę sezonów.

Przyznam, że jak Pep obejmował stanowisko miałem mieszane uczucia co do niego. Kto by przypuszczał, że Barcelona pod Jego wodzą osiągnie tyle ile osiągnęła?

Większosć miała podobne odczucia jak ja. Jak widać myliliśmy się.

Pozdrawiam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?