pięknie pięknie 4 bramki to jednak za dużo nawet na naszą psychikę i sobie chłopaki odpuścili, co do Lyonu to powinno trzech wylecieć z boiska dużo prędzej a nie jeden jak to się stało.
pięknie pięknie 4 bramki to jednak za dużo nawet na naszą psychikę i sobie chłopaki odpuścili, co do Lyonu to powinno trzech wylecieć z boiska dużo prędzej a nie jeden jak to się stało.
Komentarze
0
bardzo ładna strona nie wiem czemu wam nie pasuje
0
ej gdzie transmisja jest na czeskim ?
0
a jak z Angli by było 5 drużyn bo chyba jest taka możliwość to co ?
raczej nie ma ograniczeń
0
pięknie pięknie 4 bramki to jednak za dużo nawet na naszą psychikę i sobie chłopaki odpuścili, co do Lyonu to powinno trzech wylecieć z boiska dużo prędzej a nie jeden jak to się stało.
Benzemie daleko do klasy Henrego.
0
juhu dobrzy Czesi Barca na dużym ekranie ;d
0
pięknie pięknie 4 bramki to jednak za dużo nawet na naszą psychikę i sobie chłopaki odpuścili, co do Lyonu to powinno trzech wylecieć z boiska dużo prędzej a nie jeden jak to się stało.
Benzemie daleko do klasy Henrego.
0
tu nie chodzi nawet o to kto ile strzelil bramek
wejdzcie sobie na youtube i poogladajcie ich
mi etoo przypomina niedoscignionego ronaldo (nie krysie)
te strzaly po ziemi , czekanie do konca w sytuacji totalne opanowanie
benzema ladnie gra ale nie oszukujmy sie ma bardzo duzo miejsca na to w lidze francuskiej i nie wiem czy starczylo by mu nerwow na BVVA
0
takiego jak xavi nie ma bo kazdy jest inny
essien wymiata
nie można mówić że czarnoskórczy nie rozgrywają
a co robi yaya ?
a seedorf ?
a ronaldinho ? więcej podawał niż strzekał
0
juhu dobrzy Czesi Barca na dużym ekranie ;d
0
eto,o jest po prostu najlepszy