O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 13
  • Polecenia 0

Komentarze

0

bardzo ładna strona nie wiem czemu wam nie pasuje

0

ej gdzie transmisja jest na czeskim ?

0

a jak z Angli by było 5 drużyn bo chyba jest taka możliwość to co ?

raczej nie ma ograniczeń

0

pięknie pięknie 4 bramki to jednak za dużo nawet na naszą psychikę i sobie chłopaki odpuścili, co do Lyonu to powinno trzech wylecieć z boiska dużo prędzej a nie jeden jak to się stało.

Benzemie daleko do klasy Henrego.

0

juhu dobrzy Czesi Barca na dużym ekranie ;d

Zobacz wszystkie

0

pięknie pięknie 4 bramki to jednak za dużo nawet na naszą psychikę i sobie chłopaki odpuścili, co do Lyonu to powinno trzech wylecieć z boiska dużo prędzej a nie jeden jak to się stało.

Benzemie daleko do klasy Henrego.

0

tu nie chodzi nawet o to kto ile strzelil bramek

wejdzcie sobie na youtube i poogladajcie ich

mi etoo przypomina niedoscignionego ronaldo (nie krysie)

te strzaly po ziemi , czekanie do konca w sytuacji totalne opanowanie

benzema ladnie gra ale nie oszukujmy sie ma bardzo duzo miejsca na to w lidze francuskiej i nie wiem czy starczylo by mu nerwow na BVVA

0

takiego jak xavi nie ma bo kazdy jest inny

essien wymiata

nie można mówić że czarnoskórczy nie rozgrywają

a co robi yaya ?

a seedorf ?

a ronaldinho ? więcej podawał niż strzekał

0

juhu dobrzy Czesi Barca na dużym ekranie ;d

0

eto,o jest po prostu najlepszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?