Roman58. Tyle razy było wałkowane że trzeba podawać nazwe nadawców jak podajesz nr kanału spocasta. Dla wielu ludzi jest to jedyna możliwość oglądania meczów Barcy po polsku. Wiec ludzie ogarnijcie sie!!!
Roman58. Tyle razy było wałkowane że trzeba podawać nazwe nadawców jak podajesz nr kanału spocasta. Dla wielu ludzi jest to jedyna możliwość oglądania meczów Barcy po polsku. Wiec ludzie ogarnijcie sie!!!
Komentarze
0
Roman58. Tyle razy było wałkowane że trzeba podawać nazwe nadawców jak podajesz nr kanału spocasta. Dla wielu ludzi jest to jedyna możliwość oglądania meczów Barcy po polsku. Wiec ludzie ogarnijcie sie!!!
0
Roman58. Tyle razy było wałkowane że trzeba podawać nazwe nadawców jak podajesz nr kanału spocasta. Dla wielu ludzi jest to jedyna możliwość oglądania meczów Barcy po polsku. Wiec ludzie ogarnijcie sie!!!