0

dobre hahah ciekawe czego się najarali jak to pisali :x

0

Henry tak specjalnie chciał !! on tak celował żeby się tak odbiła!

0

Visca el Barca visca el klata Messiego !

0

mi działa

0

Nie wolno sprzedawać!!!! najwyżej wypożyczyć

0

Świetnie! Real nie będzie miał wymówki jak przegra. Ha ha ha.

0

no wreszcie oceny;]

0

jak Kaka jest lepszy od Maradony to Marcin Kikut też ;]

0

Daniel spoczywaj w spokoju... ;/

0

To super gość, mam nadzieję że mu się ułoży według jego myśli. Należy mu się to po tym co już zrobił dla Barçy.

0

myślę spoko kolo... gdyby nie miał talentu nie było by mowy o grze w blaugranie ;D

0

Ach ... Będzie go brakowało kocham barçę kocham Eto'o nie weim kto go zastąpi bo nie ma lepszego od niego.Mam nadzieję że damy radę. Powodzenia Eto'o

0

Barço jesteś wielka!!!!

0

Panie Hiddink ważniejsza jest wiara od taktyki ;p przeoczenie czy brak umiejętności motywacji?

0

wygrał lepszy... Barça!!!!!!

0

zgadzam się vares999 Eto'o świetnie pasuje do Barçy, ale Zientas obczaj Villa nie konstruuje sam akcji w zespole nie? ;) Liczę na Eto'o ;D

0

nasz prezydent nie zaprosiłby pewnie nawet Bońka ;))

0

pieknosci ....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?