19 maja 2013, 20:39
0
znowu nie ma Thiago :/ Tito powienien dać więcej pograć młodym
5 maja 2013, 20:54
gdzie jest Fabregas?!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
znowu nie ma Thiago :/ Tito powienien dać więcej pograć młodym
0
gdzie jest Fabregas?!
0
znowu nie ma Thiago :/ Tito powienien dać więcej pograć młodym
0
gdzie jest Fabregas?!