0

0

Jakby ktoś miał linki do transmisji z wymaganym vshare lub veetle to proszę o podanie. Z góry dziękuje

0

Piękny mecz w wykonaniu Barcy :) Zachowanie Realu było żałosne jak ta taki klub.

0

Pokazują gdzieś w necie mecz po posku ???

0

http://meczenazywo.pl/index.php?id=trans na tej stronie są linki do transmisji

0

Na tej stronie są linki do transmisji meczu o superpuchar. http://meczenazywo.pl/index.php?id=trans

0

Mecze Wtorkowe LM są pokazywane na Cyfrze + na kanele 207. Jest to kanal niemiecki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?