0

Co ty dużo mówic Messi znowu pokazał klase Barca nie dała sobie wyrwać pucharu pokazali Realowi ze są lepsi.. A o Realu pokazali troche dobrej piłki i nic wiecej bo zas to tylko krzywdzili ta dyscypline brutalnymi faulami glopim zachowaniem murinho i nic wiecej ..

VeB!!!!:D

0

mateusz95 bardzo dobrze mówie sama prawda... Ale to co zrobił Marcelo to jest czyste hamstwo i jak sie nie umie przegrywać to się w piłke nie powinno sie grać.. On mógł Fabsowi nawet noge złamać..

0

Nie wieże w to poraz kolejny pokazalismy ze jestesmy najlepsi!!!! I podziekowania dla Abidala!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?