0

wszyscy mówią, że z obecnego sezonu najlepsze a ile było narzekania jak je oficjalnie zaprezentowali :) kwestia przyzwyczajenia. poza tym na pilkarzu i te oficjalne zawsze wyglądają troche lepiej

0

Ratamahatta
a widziales nagranie z monitoringu potwierdzajace podzialy i konflikty w szatni Realu? zakladam, ze nie ale bez dowodow slepo wierzysz w takie informacje.

0

u99artur, aschnu
ani w Afganistanie ani w Iranie większością nie są Arabowie (stanowią poniżej 5% populacji). jak nie macie o czyms pojecia to sie nie wypowiadajcie. na przyszlosc - Iran = Persowie, Afganistan = Pasztuni, żaden z tych narodów to nie Arabowie

0

@gaspar
Oscar - gra często i wcale nie słabo, wygryzł ze składu Lamparda. O brylowaniu Lucasa Moury w PSG się nie slyszy bo on tam nieg gra. Przejdzie dopiero w okienku styczniowym.

Wiadomo że niektóre brazylijskie gwiazdy są przereklamowane i to jest to ryzyko w ich sprowadzaniu. W przypadku Neymara chyba jednak warto.

0



playlista ze wszystkimi 10-cioma nominowanymi bramkami.

0

reprezentacja Hiszpanii nie byłaby średniakiem, bez przesady - przykładowy skład: Casillas - Arbeloa - Ramos - Albiol - Monreal -- Javi Martinez - Xabi Alonso - Iniesta -- Silva - Torres - Villa, ławka: De Gea, Navas, LLorente itd.

0

guardiola w reprezentacji hiszpanii? malo prawdopodobne po tym jak calkiem niedawno del bosque przedluzyl kontrakt do 2014

0

panowie, o jakim podkradaniu Wy mowicie? wszystko dzieje sie zgodnie z prawem. a decyzja nalezy do zawodnika, sa tacy pilkarze jak xavi, iniesta czy valdes, ktorzy czekali na swoja szanse w pierwszym skladzie nie chcac grac w innym klubie i tacy jak pique czy fabregas dla ktorych kariera jest wazniejsza od klubu i barca musi ich pozniej odkupowac. niech deulofeu sam zdecyduje jakim chce byc, jego wybor

0

a czy napisalem cos o wieku ktoregokolwiek z nich? ty w swoim komentarzu ktory skomentowalem rowniez wiec nie bardzo rozumiem? twierdzisz ze ronaldo indywidualnie nic nie osiagnie - on juz to WYGRAŁ, jeszcze przed messim. nie pisalem nic o tym ile razy i w jakim wieku.

0

tomaszzalesie

skad Ty zes sie urwal? krystyna wygrała zlota pilke i nagrode dla najlepszego pilkarza fifa jeszcze w man utd, przed messim

0

komentarzy nawet nie czytam, glownie chodzilo mi o nagrania z innych kamer - z nowosci okazuje sie ze vilanova cos powiedzial do mourinho na poczatku, i gdyby nie pep to by sie na niego rzucil

0

polecam http://www. realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=35493

0

messi199

skad wiesz? nic takiego nie widac na nagraniu z telewizji. widac natomiast, jak glowa ozila leci do tylu od ciosu - ciekawe uderzenie z liscia

0

villa dostanie spore zawieszenie, trzeba panowac nad nerwami - a uderzyc kogos w twarz to przegiecie

0

nie jarajcie sie tak fabregasem, bo z arsenalem wygral tarcze wspolnoty w 2004 i puchar anglii w 2005

0

nie wiadomo na ile z niego dobry negocjator a na ile pomogl fakt ze w przypadku obu transferow zawodnicy powiedzieli ze chca przejsc tylko do barcy, co uniemozliwilo ich klubom negocjacje z klubami ktore oferowaly wiecej, wiec mieli wybor albo sprzedac barcy albo wcale. dla udinese tyle co dostali to i tak wielkie pieniadze, a fabregas gral w ostatnim sezonie w arsenalu słabo, pokazywal brak zaangazowania, wiec tez zalezalo im zeby go sprzedac, skoro sam tego chcial

0

dodam jeszcze ze nie patrzcie na fanow arsenalu przez pryzmat wpisow na polskich stronach, bo jaki to jest procent ich wszystkich w anglii czy na swiecie. i wiekszosc, twierdzi ze stracila szacunek do cesca itd, ale tak naprawde kogo to obchodzi? jaki procent z nich choc raz byla na meczu w londynie?

0

krajana

istnieli, nie istnieli,( barca taki ma styl ze klepie z bramkarzem nawet i nabija posiadanie) mecz wygrali, a chyba wynik w pilce sie liczy?

0

wydaje mi sie ze powodem ze jeszcze nie oglosili tego transferu jest cos innego a media szukaja sensacji, zarzad arsenalu to powazni ludzie i nie zmienili by zdania z powodu takiej blahostki.

jesli chodzi o kibicow arsenalu to przemawia przez nich frustracja bo ten klub stal sie miejscem do promowania mlodych pilkarzy i zarabianiu na nich i zapowiada sie 7 sezon z rzedu bez zadnego trofeum

0

krajana

"Z całym szacunkiem ale są za słabi na LM skoro w obydwóch meczach z Barceloną robią w roli obserwatora..."

pierwszy mecz arsenal wygral także badz obiektywny chlopcze

0

patryk

jakies zrodlo moze? jesli prezes by sie nie zgodzil, to real musial by doplacac duzy podatek (20%?)

0

barcanazawsze94

moze dlatego ze jak ktos nizej napisal pieniadze pieniedzmi ale real to najwiekszy wrog?

0

nazywacie figo dziwką bo przeszedł do realu dla kasy, a kim w takim razie jest prezes barcy ktory zaakceptowal oferte za swojego kapitana, tylko dlatego ze byla jak na tamte czasy niesamowicie duza? hm?

0

owen nie trafil praktycznie na pusta bramke :O minuta jeszcze

0

dos santos wlasnie powinien dostac druga zolta

0

na polsacie sport raczej jest obiektywny wiec nie wiem po czym to wnioskujecie

0

suszin

tylko ty, barca bez formy fizycznej zupelnie

0

http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=niedziela

man utd nie gra do konca w podstawowym skladzie - welbeck, cleverley, evans

0

dla tych ktorzy uwazaja go za najlepszego bramkarza na swiecie proponuje jednak odswiezyc pamiec tym filmikiem

. zaden bramkarz na takim poziomie nie wpuscil tylu szmat co on wiec nazywanie go najlepszym jest nie na miejscu. oczywiscie w ostatnich latach zdecydowanie sie poprawil i nie zdarzaja mu sie taki pomylki (aczkolwiek bramka van persie w Londynie to jego spory blad) ale sa lepsi od niego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?