O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 12
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Ale po liczbie 87 widzę, że jesteś w moim wieku... Sorry, ale irytuje mnie takie spoufalanie się.

0

@ Marco87

Wódkę z nim piłeś, że jesteście na "ty"?

0



Bardzo chciałbym żeby złapał rytm i grał jak w Ajaxie i Interze. Wtedy pozycja Abidala nie byłaby taka niepodważalna zwłaszcza, że jest młodszy. Ze swoja ŚWIETNĄ technika pasuje do Bacy jak ulał.

0

To samo myślę o Ibrahimoviciu. Trza było bardziej powalczyć o Ville, ale teraz to nie ma znaczenia. Bojan i Pedro to w/g mnie nadzieja na lepszą przyszłość.

0

Zaczynam wątpić czy Max się odnajdzie w Barcelonie, a szkoda, bo jestem wielkim fanem jego talentu i techniki, które pokazywał w Ajaxie i Internazionale :( Obym się mylił...

Zobacz wszystkie

0

Heh, dobre z tym smsem, to raczej nie jest główny powód jak wynika z tego newsa.

Moim zdaniem z Maxwella będziemy mieli jeszcze pociechę jak sie ogra, w Interze i Ajaxie dawał radę. Wiem, że Barca to wyższy poziom, ale Max da rade i tu, do tego jest młodszy od Abidala, bodajże o 2 lata. On ma świetną technikę, wystarczy popatrzeć na filmiki z yt dla zapytania "Maxwell Andrade". O ile z youtuba nie powinno się wnioskować o wartości piłkarza dla drużyny, o tyle świetna technikę mozna dostrzec.

0

@ Marco87

Wódkę z nim piłeś, że jesteście na "ty"?

0

Ale po liczbie 87 widzę, że jesteś w moim wieku... Sorry, ale irytuje mnie takie spoufalanie się.

0

Ktoś juz to pisał, ale powtórze: NIE dla transferu Fabregasa jesli w rozliczeniu ma odejść Wybrzeżokościosłonianin.

0

To samo myślę o Ibrahimoviciu. Trza było bardziej powalczyć o Ville, ale teraz to nie ma znaczenia. Bojan i Pedro to w/g mnie nadzieja na lepszą przyszłość.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?