O sobie

  • Zainteresowania sport, Pes
  • Ulubiony zawodnik Luiz Suarez
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2009

Statystyki

  • Dni w serwisie 2474
  • Liczba komentarzy 543
  • Polecenia 744

Komentarze

0

Ja pracowałam :)

0

Byłam razem z chłopakiem na meczu z Leganes 7 kwietnia, jednak na zwiedzanie stadionu poszliśmy dnia następnego. Bilety zakupilismy w kasie na stadionie. Bilet tzw. Camp Nou experience Tour & museum, który obejmuje zwiedzanie stadionu i muzeum kosztuje 25 euro od osoby plus jest koszt dodatkowy do każdego biletu w postaci 2.5 euro, czyli za dwie osoby wyszło Nas 55 euro. W kolejce staliśmy ok 20 min. Co prawda pogoda była deszczowa jednak ludzi było naprawdę dużo. Całe zwiedzanie zajęło ok dwóch godzin. Z całego serce powiem, że warto i grzechem byłoby tego nie zobaczyć. Nie wiem dokładnie jak to wygląda przez internet, jednak podejrzewam, że bilety są do druku i przy wejściu na stadion wystarczy je pokazać. No i nie płaci się dodatkowej opłaty 2.5

0

Ja się zgłaszam! :) tylko, że ja pracuje w milenium, wiec się nie wypowiadam.

0

To zależy od tego do jakiego punktu trafisz. Obecnie pracuje w milenium i np u mnie w punkcie nie można płacić kartą. Być może w większych miastach jest takie udogodnienie, ale obiecać nie mogę :)

3

Nie żyję szczególnie długo na tym świecie, ale mnie już chyba nic nie zdziwi. No chyba, że trafię 6 w totka ;))

Zobacz wszystkie

51

Kobe Bryant: "Ronaldinho był dobrym kolegą. Pewnego razu powiedział, że przedstawi mi kogoś, kto zostanie najlepszym zawodnikiem wszech czasów. Powiedziałem mu wówczas, że przecież to on jest najlepszy, jednak Ronnie niewzruszony odpowiedział: "Nie, nie. To on, ten dzieciak będzie najlepszy. Dzieciakiem tym był 17-letni Lionel Messi."

18

Śliniak z Rodziny Zastępczej:) tylko, że troszkę młodszy;d

12

Może dlatego, że jutro grają;p