16 kwietnia 2026, 14:50
0
Dziękujemy za wszystko ale czas się pożegnać
16 grudnia 2025, 21:32
1
@Chudini123 przepraszam Cię to nie pod tym komentarzem miałem napisać
16 grudnia 2025, 20:10
Yamal musi odzyskać formę bo na razie lipa jest Rozumiem trenera że go wystawił ¡Vamos!
28 października 2025, 15:35
Ale kogo to … ? Się pytam
5 października 2025, 17:33
Jakiś link do meczu?U mnie znowu capnął+ nie działa
14 marca 2025, 22:18
3
Ponioslo go nieźle hahaha
11 kwietnia 2024, 00:32
2
meczycho super i wynik super, oby tak dalej a kto wie może i LM WYGRAMY hehe Visça Barça y Visça Catalunya
11 kwietnia 2024, 00:27
@fotohobby Tez to zauważyłem hmmm szczerze? nie lubię polskich komentatorów wszystkie mecze oglądam w języku angielskim.Glupot nie gadają i nikogo nie faworyzują
13 lutego 2021, 10:10
@Comentateiro ja zawsze śmiem twierdzić ze to nie wina trenera jak to wszystcy mówią tylko piłkarzy !
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Dziękujemy za wszystko ale czas się pożegnać
1
@Chudini123 przepraszam Cię to nie pod tym komentarzem miałem napisać
1
Yamal musi odzyskać formę bo na razie lipa jest
Rozumiem trenera że go wystawił
¡Vamos!
1
Ale kogo to … ? Się pytam
0
Jakiś link do meczu?
U mnie znowu capnął+ nie działa
3
Ponioslo go nieźle hahaha
2
meczycho super i wynik super, oby tak dalej a kto wie może i LM WYGRAMY hehe
Visça Barça y Visça Catalunya
2
@fotohobby Tez to zauważyłem hmmm szczerze? nie lubię polskich komentatorów wszystkie mecze oglądam w języku angielskim.Glupot nie gadają i nikogo nie faworyzują
1
@Comentateiro ja zawsze śmiem twierdzić ze to nie wina trenera jak to wszystcy mówią tylko piłkarzy !
1
Yamal musi odzyskać formę bo na razie lipa jest
Rozumiem trenera że go wystawił
¡Vamos!