O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 68
  • Polecenia 0

Komentarze

0

ja wole Eto'o ;D

ktos kiedys sie ze mna kłócił ze Villa to mocny silowo pilkarz ^^ hahahah

Po wczorajszym meczu wszylo jak gra Villa gdy ma dobrze zbudowanych silnych obroncow przed soba ;/ , gra niestety piach...

Dla porownania Torres nie strzelil nic i skutecznosc tez zawodzila ale on przynajmniej umial sie przedrzec przez obrone USA.

0

abramowicz nawet nie zauwazy tych 100 tysiow :D , on pewnie 100k ma w kieszeni jak do spożywczaka idzie hehehehe xD

0

PS. Tak oglodam mecze hiszpani z jego udzialem i moim zdaniem to nic ciekawego nie gra ;)

0

dobrze , dobrze znawcy , wy znacie taktyke i zamiary barcy od kuchni :( przepraszam naprawde , wybaczycie mi ?

...

0

przeciez Benitez juz powiedzial ze marszczerano nigdzie nie odchodzi :|

Zobacz wszystkie

0

brać maloude z chelsea :] , podobno nie pasuje do taktyki ancelottiego i chce go opchnac za 15-20 mln :]

Malouda to zaden gwiazdor , to po prostu dobry pilkarz , (alves musial go faulowac zeby mu pilke odebrac)

0

a niby dlaczego nie ? , to swietny pilkarz !

0

Witam , ktos kiedys pytal skad mozna sciagnac caly mecz :] chyba w tym temacie nawet , wiec odpowiadam :D tutaj :

http://chomikuj.pl/Stefanulek/Fc+Barcelona/Barcelona+vs+Arsenal-final+LM

Format avi , 650mb jedna polowa , komentarz po polsku , transmisja z TVP2 , komentarz Dariusz Szpakowski i Miroslaw Trzeciak.

0

no wreszcie ! Welcome to Barcelona ZLATAN :D

jak ten news to prawda i wszytko pojdzie jak po masełku ;p , to bede mial zajebista satysfakcje ze wszyscy napinacze typu ,,NIE PASUJE , ZADNEGO IBRY'' bedą teraz płakać w poduszke :D hahahah

Ja od zawsze lubiłem Zlatana ;]

0

Bedzie czas na odpoczynek przecież ;/ gramy we wtorek a potem w sobote , a to jest duzo czasu do zregenerowania sił.

Po pierwsze nie musimy grac z bayernem fajerwerków , wsytarczy 0:0 albo 1:0 , nawet jak przegramy 1, 2 bramkami to nic sie nie stanie ;s po drugie , nie musimy grac Henry Eto Messi , wystarczy Gudjonsen ,bojan , hleb , w obornie sylvinho puyol pique alves a w pomocy keita , toure/busquets i iniesta/xavi dla podtrzymania gry i tyle , takim skladem mozemy zagrac i nawet tak bayern nie ma szans wygrac 4:0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?