Użytkownik zbanowany
11 lutego 2012, 21:48
0
Nie zdziwie sie jak Pep po tym meczu podziekuje za trenerke@!!!
11 lutego 2012, 21:46
Wiecie czym nas real w tym sezonie wyprzedzil o lata swietlne?? Przygotowaniem fizycznym, motoryka itp!!!!!!!!!!!!!
11 lutego 2012, 21:45
Widzieliscie szybkosc naszych obroncow ha ha
11 lutego 2012, 21:32
11 lutego 2012, 21:31
Gramy Barca!!!!!!!!
2 marca 2009, 15:26
Tak Pep koncowka byla jak rzut moneta.. chcialem tylko dodac ze w rzucie moneta trzeba miec szczescie a nam go ostatnio coraz bardziej brakuje niestety...
11 lutego 2012, 21:17
Pique jestes przecietniakiem juz drugi sezon!!!!!!!!!!
11 lutego 2012, 21:18
Pique i jego spokoj, zawsze na sztywnych nogach, zero szybkosci i zwrotnosci..
28 maja 2009, 00:08
W moich żyłach płynie krew w kolorze BLAUGRANA!!!! Od 1994 tylko jak zacząłem się interesować piłlka jestem z tym klubem i tak zostanie na zawsze!! Visca el BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
26 lutego 2009, 18:57
Looky do mnie to bylo z tym przecinkiem??
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Nie zdziwie sie jak Pep po tym meczu podziekuje za trenerke@!!!
0
Wiecie czym nas real w tym sezonie wyprzedzil o lata swietlne?? Przygotowaniem fizycznym, motoryka itp!!!!!!!!!!!!!
0
Widzieliscie szybkosc naszych obroncow ha ha
0
0
Gramy Barca!!!!!!!!
0
Tak Pep koncowka byla jak rzut moneta.. chcialem tylko dodac ze w rzucie moneta trzeba miec szczescie a nam go ostatnio coraz bardziej brakuje niestety...
0
Pique jestes przecietniakiem juz drugi sezon!!!!!!!!!!
0
Pique i jego spokoj, zawsze na sztywnych nogach, zero szybkosci i zwrotnosci..
0
W moich żyłach płynie krew w kolorze BLAUGRANA!!!!
Od 1994 tylko jak zacząłem się interesować piłlka jestem z tym klubem i tak zostanie na zawsze!!
Visca el BARCA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
0
Looky do mnie to bylo z tym przecinkiem??