0

swieta dla villi i jego rodziny a takze dla nas kibicow beda nieudane :( Wracaj do zdrowia

0

Od poczatku wiedzialem ze to bedzie wspanialy transfer:) Oby tak dalej Cesc. Visca el Barca

0

ja mam cyfre :D

0

mysle ze pogra jeszcze przynajmniej 2 lata wbarcelonie

0

Pele tak mowi o messim bo po ostatnich jego wypowiedziach reporter sie go spytal czy wie ze duza ilosc fanow twierdzi ze messi jest lepszy od niego gdy gral a on zamilkl jest zalosny i to wszystko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?