barcapep
Dołączył/a: październik 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
swieta dla villi i jego rodziny a takze dla nas kibicow beda nieudane :( Wracaj do zdrowia
0
Od poczatku wiedzialem ze to bedzie wspanialy transfer:) Oby tak dalej Cesc. Visca el Barca
0
ja mam cyfre :D
0
mysle ze pogra jeszcze przynajmniej 2 lata wbarcelonie
0
Pele tak mowi o messim bo po ostatnich jego wypowiedziach reporter sie go spytal czy wie ze duza ilosc fanow twierdzi ze messi jest lepszy od niego gdy gral a on zamilkl jest zalosny i to wszystko