O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2455
  • Liczba komentarzy 189
  • Polecenia 375

Komentarze

2

Ja grałem w B klasie . Nie byłem w stanie przebiec przez boisko nie będąc faulowany. Odnowy biologicznej nie miałem żadnej. Zreszta jak wszyscy moi koledzy. Nikt nie zastanawiał się nad dieta, a kontuzje nas omijały ????

3

Bardzo dobrze ze strzelają z takich akcji. Gdyby nie to - bylibyśmy w plecy kilka punktów. Tak się czasem układa. To jednak nie zmienia faktu ze powinnismy wrócić do wyższych wygranych jak to miało miejsce w ostatnich latach.
Grizman kompletna konina kolejny raz. Co za fatalny transfer...

3

Dobrze. Bo gra fatalnie jak na niego.

1

Miałem pisać to o czym niektórzy koledzy poniżej wchodząc w artykuł (bez czytania). Droga Redakcjo musicie ochłonąć. Trudno wymagać wielkiej jakości w 3 meczu. Mniej emocji, więcej pragmatyzmu.

0

ciekaw jestem formy gdy do gry wróci suarez. Zeszły sezon był u niego ogólnie kiepski. Ilosc goli LM, dla tak opłacanej „9” to słaby wynik i duża strata dla klubu. Uważam ze nam ewidentnie potrzeba szybszego zawodnika na szpicy, bo Luisa wymijalo 80% obrońców. Napastnik musi być fit. Nam potrzeba zawodnika z forma jaka prezentowali w ostatnich latach suarez i eto. Wtedy wygrywaliśmy LM.

Zobacz wszystkie

43

Ani Neymar, Sarez czy Messi nie potrzebują odpoczynku w końcówce sezonu, wręcz przeciwnie potrzebują być w cyklu i maksymalnie zmobilizowani! Wspólna gra przez 90 minut, strzelanie bramek to klucz to sukcesu i maksymalnego zrozumienia.

PS. Dobry mecz dla Marca Bartry!

36

Podwyższenie pensji Messiego do takiej kwoty to absurd.

33

Wniosek nasuwa się jeden:
Lepiej mądrze stać niż głupio biegać.

22

Myśle, że Suarez w całej taktyce gry Barcy odgrywa znaczącą role. Walka, determinacja, ambicja, głód zwycięstwa to jego cechy. Mocny fizycznie, potrafi ściągać uwagę obrońców przeciwnika, znakomicie. Jest niezbędny, pomimo że jeszcze(!) nieskuteczny.

20

Jak napisał ściach, semedo biegnie do przodu i 30m od bramki przeciwnika się zatrzymuje. S.Roberto ma więcej wizji od niego. Dobrze wycenić i sprzedać.

Media

Liga typerów

1 marius64 96 pkt
2 barcatv 94 pkt
3 piotrtrzebinia 93 pkt
4 Marjando 91 pkt
5 rambocyc 89 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kogo Barcelona powinna sprowadzić w zastępstwie Ousmane'a Dembele?