O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 24
  • Polecenia 0

Komentarze

0

939. Nie nie mówie tak, bo szpakowski tak powiedział. Mam swoje własne zdanie na ten temat. A poza tym nie słyszałem z ust szpaka słowa o tym komentatorze. Bez odbioru

0

Dobry sędzia? Dobrym arbitrem to był Pan Lubos Michel :)

0

w linku, który podał visca z oficjalnej Ibra jest na ławce :)

0

no i ma kapitalne uderzenie z dystansu :D

0

Arsenal: "Impossible is nothing" :)

Zobacz wszystkie

0

DamianPSV: ale które morze? Bałtyckie?;>

0

no i ma kapitalne uderzenie z dystansu :D

0

Mały offtop :P. My tu gadu gadu, a Dani strzela gola dla Canarinhos :)

0

Dobry sędzia? Dobrym arbitrem to był Pan Lubos Michel :)

0

Na 58 kanale N. Martwi mnie to, bo wczoraj (przynajmniej mi) ten kanał jako jedyny nie działał...Ale bądźmy dobrej myśli :P :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?