O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 4
  • Polecenia 0

Komentarze

0

ale Dani bomba piękna z wolnego, lepszy niż R10 :-))

0

Guardiola idzie w śladu Ryjka.czemu mając E2 i Henryka ten gra cały czas 4-3-3 zamiast 4-4-2.Wtedy pomoc i obrona są zrównoważone a i tak wiadomo że M10 i Iniesta(Bojan) jako skrzydłowi cisnęli by do przodu.Na środek Yaya(Keita) i Xavi.

0

po tym meczu wszystkim "zawodnikom barcy" stawiam ocenę "mniej niż zero". uczcie się ambicji od wisły

0

Barca zagrała jak ostatni frajerzy.Po tym meczu :"piłkarze" "Dumy Katalonii" nie nadają się nawet do 4 ligi polskiej.zero pomysłu na grę.emeryt strzelił im bramkę.mięli spuścić im łomot na pożegnanie ale mięli litość, tylko że $real i inne kluby nie będą mieć litości.zagrali jak patafiany i łajzy.to była szopka a nie mecz.

Zobacz wszystkie

0

Barca zagrała jak ostatni frajerzy.Po tym meczu :"piłkarze" "Dumy Katalonii" nie nadają się nawet do 4 ligi polskiej.zero pomysłu na grę.emeryt strzelił im bramkę.mięli spuścić im łomot na pożegnanie ale mięli litość, tylko że $real i inne kluby nie będą mieć litości.zagrali jak patafiany i łajzy.to była szopka a nie mecz.

0

po tym meczu wszystkim "zawodnikom barcy" stawiam ocenę "mniej niż zero". uczcie się ambicji od wisły

0

Guardiola idzie w śladu Ryjka.czemu mając E2 i Henryka ten gra cały czas 4-3-3 zamiast 4-4-2.Wtedy pomoc i obrona są zrównoważone a i tak wiadomo że M10 i Iniesta(Bojan) jako skrzydłowi cisnęli by do przodu.Na środek Yaya(Keita) i Xavi.

0

ale Dani bomba piękna z wolnego, lepszy niż R10 :-))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?