barca-fan86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przestancie sie tak napinac bo jak Ibra strzelal wazne bramki przeciwko Arsenalowi ,Stuttgartowi czy Realowi to go wychwalaliscie .. to ze jest wielkim pilkarzem nie mozna mu odmowic ..ma swietna technike ,mocne uderzenie i jest silny fizyczny i to dopiero jego pierwszy sezon ..Ibra ma charakter wojownika i jeszcze pokaze na co go stac chociaz szczerze powiedziawszy to on jednak bardziej pasuje do Serie A czy tez do Premiership
0
Wynik niesamowity i napewno zostanie pobity wyczyn Cristiano Ronalo z sezonu 2007/2008 lecz chcialbym zauwazyc ze rywalizacja pomiedzy tymi dwoma grajkami bylaby jeszcze ciekawsza i bardziej zacieta gdyby nie kontuzja Portugalczyka mysle ze wtedy szli by leb w leb
0
Witam wszystkich nie jestem fanem Barcelony chcialem tylko napisac tego posta korzystajac z konta mojego brata. Jestem fanem Manchesteru United i musze stwierdzic ze owszem Barcelona jest na chwile obecna najlepsza druzyna na swiecie ale czy Messi jest najlepszym pilkarzem na swiecie ? tego nie bylbym taki pewien ..Rooney w tym sezonie blyszczy caly czas a Messi dopiero niedawno sie obudzil na poczatku sezonu nie bylo o nim tak glosno. Wczoraj strzelil 4 bramki glownie dzieki nieporadnosci defensywy Arsenalu az sam sie dziwilem co oni wyprawiaja...Ja wciaz uwazam ze to C.Ronaldo jest najlepszym i najbardziej kompletnym zawodnikiem na swiecie ..swietna gra zarowno lewa jak i prawa noga ..gra glowa...rzuty wolne i strzaly z dystansu + sila fizyczna to przemawia za Ronaldo. Oczywiscie nie ujmuje talentu Messiemu bo znajduje sie on napewno w 3 najlepszych na swiecie alle brakuje mu do Ronaldo ktore rowniez opuscil wiele meczy w stym sezonie a mimo to ma ponad 20 bramek we wszystkich rozgrywkach. Pozdro dla normalnych kibicow i mam nadzieje ze United ponownie spotka sie z Barcelona w finale.
0
jak czytam tutaj komentarze niektorych to zastanawiam sie ile lat maja te dzieci ... ja sie z Bendtnerem calkowicie zgadzam liga angielska jest liga silniejsza i mecze tam sa rozgrywane w szybszym tempie. W hiszpanii licza sie tylko 2 druzyny a i Realu nie mozna w tym momencie zaliczac do czolowki europejskiej bo to co prezentuja w LM przynosi wstyd lidze hiszpanskiej.. na chwile obecna tylko Barcelona prezentuje swiatowej klasy poziom ...nie oszukujmy sie druzyny teoretycznie slabsze w Premiership sa lepsze od tych slabszych w Hiszpanii
0
Naprawde zal mi niektorych tutaj ..wszyscy ktorzy jezdza po Ibrze nie powinni sie nazywac fanami Barcelony ..jak na poczatku sezonu strzelal bramki to go wychwalaliscie a teraz psy na nim wieszacie bo najlepiej jest krytykowac ... to jest jego pierwszy sezon myslicie ze to takie latwe zaaklimatyzowac sie w nowym miejscu ? wyjdzcie sami na boisko i pokazcie co potraficie a nie tylko krytykujecie ...zalosni jestescie i tyle Ibra nie raz w swojej karierze udowadnial na co go stac i nie raz jeszcze wam pokaze na co go stac.
0
kazdego sezonu jest podobny temat ale i tak real odpada w 1/8 finalu :)
0
kaka ma racje ale w sumie to dziwne ze wychwala zawodnika z przeciwnej druzyny
0
tak sie smialiscie z tego ibrahimowicia i prosze kolejny gol ale mecz dosyc ciekawy
0
Wystarczy spojrzec na to jak Ibra gral w Interze ...nieraz sam potrafil wypracowac sobie bramke. Odwalal tam niesamowita robote...czesto gral jako napastnik i rzgrywajacy naraz..genialny gracz i wszyscy ktorzy nie wierza w jego umiejetnosci przekonaja sie z czasem jak grubo sie myla. Ibra to gracz genialny i nie oczekujcie ze w pierwszych meczach na dodatek po kontuzji bedzie ladowal po trzy bramki na mecz...pamietacie ile Henry potrzebowal czasu zeby sie zgrac z druzyna ? Ibra ze swoimi umiejetnosciami techniczynymi pasuje idealnie do Barcy. Sam zreszta mowi ze powoli wraca do pelni sil wiec pokaze jeszcze na co go tak naprawde stac.
0
niektorzy pisza ze zlatan nie zachwyca gra jezeli nowy zawodnik gra dopiero 3 mecze to sie jeszcze dobrze nie zgral a wy nie gadajcie glupot
0
Nie no komentarz szyszy wymiata :D Ibra ma slabsza technike od Eto´o :D ciekawe...moze masz jeszcze cos ciekawego do przekazania bo Twoje przemyslenia sa naprawde fascynujace :D
0
mysle ze troche za duzo zaplacilismy
0
tylko z interem bedzie trudno ale reszta to pojdzie latwo