17 stycznia 2010, 14:32
0
dobre hahah ciekawe czego się najarali jak to pisali :x
2 stycznia 2010, 20:13
Henry tak specjalnie chciał !! on tak celował żeby się tak odbiła!
19 grudnia 2009, 19:45
Visca el Barca visca el klata Messiego !
12 grudnia 2009, 19:57
mi działa
8 grudnia 2009, 17:44
Nie wolno sprzedawać!!!! najwyżej wypożyczyć
5 września 2009, 15:56
jak Kaka jest lepszy od Maradony to Marcin Kikut też ;]
28 maja 2009, 14:58
Barço jesteś wielka!!!!
18 listopada 2009, 16:06
Świetnie! Real nie będzie miał wymówki jak przegra. Ha ha ha.
9 sierpnia 2009, 13:12
Daniel spoczywaj w spokoju... ;/
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
dobre hahah ciekawe czego się najarali jak to pisali :x
0
Henry tak specjalnie chciał !! on tak celował żeby się tak odbiła!
0
Visca el Barca visca el klata Messiego !
0
mi działa
0
Nie wolno sprzedawać!!!! najwyżej wypożyczyć
0
jak Kaka jest lepszy od Maradony to Marcin Kikut też ;]
0
Barço jesteś wielka!!!!
0
Świetnie! Real nie będzie miał wymówki jak przegra. Ha ha ha.
0
mi działa
0
Daniel spoczywaj w spokoju... ;/