O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4103
  • Liczba komentarzy 3
  • Polecenia 1

Komentarze

1

A Real znowy z górki,to już nie nudne ale żałosne

0

Messi w Arsenalu? Może kiedyś,gdyby kiedyś chciał odejść z Barcy to według mnie tylko tam,jednak narazie niech gra kuuuupe lat u nas :-)

0

Mógłby wziąść Arsenal,ale mam dziwne uczucie że włodarze z Londynu weszli już chyba w związek małżeński z Wegnerem. Grunt że nie wziął Chelsea bo tam szacunku dla trenerów nie mają w ogóle a i klub mocno irytujący.

Zobacz wszystkie

1

A Real znowy z górki,to już nie nudne ale żałosne

0

Mógłby wziąść Arsenal,ale mam dziwne uczucie że włodarze z Londynu weszli już chyba w związek małżeński z Wegnerem. Grunt że nie wziął Chelsea bo tam szacunku dla trenerów nie mają w ogóle a i klub mocno irytujący.

0

Messi w Arsenalu? Może kiedyś,gdyby kiedyś chciał odejść z Barcy to według mnie tylko tam,jednak narazie niech gra kuuuupe lat u nas :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?