Uwielbiam Bastiana, pamiętam jak po pierwszym meczu w Monachium nie okazywał nadmiernej radości ze zwycięstwa nad Barcą 4:0,wręcz powstrzymywał kolegów przed okazywaniem jakiejkolwiek pychy choć powód do dumy mieli niewątpliwie olbrzymi. Może nie zawsze gra czysto ale wobec Barcy jego postawa zyskała mój szacunek.
Komentarze
0
Gra w jedenastu zalezy od grania fair play zatem slowa trenera MC dotycza zapewne jego grajkow.
6
Barcelona podąża drogą Galacticos, dużo nowych "fanów sezonowych" ale bez perspektyw tworzenia drużyny z duszą.
0
Bardzo dobry komentarz, w pelni popieram!Na mecz chetnie bym jechal ale przyczyny zawodowe stoja na przeszkodzie. VeB
0
Uwielbiam Bastiana, pamiętam jak po pierwszym meczu w Monachium nie okazywał nadmiernej radości ze zwycięstwa nad Barcą 4:0,wręcz powstrzymywał kolegów przed okazywaniem jakiejkolwiek pychy choć powód do dumy mieli niewątpliwie olbrzymi. Może nie zawsze gra czysto ale wobec Barcy jego postawa zyskała mój szacunek.
0
Po co zdjęcie tego człowieka na tej stronie ja się pytam?...:-D
6
Barcelona podąża drogą Galacticos, dużo nowych "fanów sezonowych" ale bez perspektyw tworzenia drużyny z duszą.
0
do JedrzejKowal: chyba żeby dać remis...
0
Nad czym się waha, jeśli chce grać u boku Messiego a Barca to klub jego marzeń to decyzja powinna być jedna...
0
Napisz komentarz...Ponieważ niedawno pojawiły się różne dziwne komentarze na temat możliwej gry rAMOSA dla BARCY, mam nadzieję, że to tylko brednie
0
Jak on przejdzie do Realu to ja smucić się nie będę, coraz więcej z tym cyrku