29 sierpnia 2009, 00:48
0
@ shanhaevel dokladnie... dajmy mu jeszcze troche czasu i bedziemy z niego dumni :) VeB !
27 sierpnia 2009, 00:10
Nita, kazdy Puchar... kazde zwyciestwo... bedzie dla nas powodem do dumy... Visca el Barca... Hala sezonowcy :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
@ shanhaevel
dokladnie... dajmy mu jeszcze troche czasu i bedziemy z niego dumni :) VeB !
0
Nita, kazdy Puchar... kazde zwyciestwo... bedzie dla nas powodem do dumy... Visca el Barca... Hala sezonowcy :)
0
Nita, kazdy Puchar... kazde zwyciestwo... bedzie dla nas powodem do dumy... Visca el Barca... Hala sezonowcy :)
0
@ shanhaevel
dokladnie... dajmy mu jeszcze troche czasu i bedziemy z niego dumni :) VeB !