Za dzieciaka strzelał bramki , i potrafił grać ofensywnie , z resztą teraz jak gra w reprezentacji gra bardziej do przodu , teraz obrona barcy moze byc jeszcze słabsza niz była , ale bedzie lepszy atak , a najlepszą obroną jest atak ,:) strach dla tych drużyn ktore beda z barcą grały , zazwyczaj druzyna ma dobre "skrzydło" a nie dwa tak jak teraz barca :)
Wypowiedź Diza i KacperFCB trochę mnie irytuje , Taki zawodnik juz zarobił kasę do końca swojego życia i na życie swoich dzieci , a dla takiego zawodnika raczej ważni są kumple z którymi gra jak i serce które oddał klubowi.
Komentarze
0
Cesc jest bardzo uczuciowym człowiekiem i to się może na nim odbic , ale życze mu najlepszzego :)
0
Za dzieciaka strzelał bramki , i potrafił grać ofensywnie , z resztą teraz jak gra w reprezentacji gra bardziej do przodu , teraz obrona barcy moze byc jeszcze słabsza niz była , ale bedzie lepszy atak , a najlepszą obroną jest atak ,:) strach dla tych drużyn ktore beda z barcą grały , zazwyczaj druzyna ma dobre "skrzydło" a nie dwa tak jak teraz barca :)
0
prima aprilis juz był , co nie ?
0
on sie nie porównuje , tylko oświadcza ze chciał by coś z ich cech -.-
0
z powodu , że Maradona ma 307 goli w swojej karierze
0
Pepe84 wyjąłeś mi to z ust , mądre słowa i takich tu oczekuje .
0
Włoska liga nie dla Pepa a Hiszpańska nie dla Mourinho , Włoska - chamstwo i brutalna gra a Hiszpania to piękność piłki
0
lahahaaha " Nie będzie im sie chciało grać " ? dla cb to widać tylko kopanie piłki dla nich kazdy mecz kazdy dotyk piłki to całe życie .
0
i Jeszcze jedno ;) , nie jemu i nie wam oceniać ; >
0
Wypowiedź Diza i KacperFCB trochę mnie irytuje , Taki zawodnik juz zarobił kasę do końca swojego życia i na życie swoich dzieci , a dla takiego zawodnika raczej ważni są kumple z którymi gra jak i serce które oddał klubowi.