0

35 mln za dwóch to tak,zajebiste transfery!!luiz do srodka za puyola, ivanovic zmiennik bardzooo solidny nie pierdolcie ze nie!!????zostaje tylko do obstawienia zmiennik messiego na ten okres transferowy chyba starczy.aha no i valdes odchodzi wiec stegens z borussi byłoby pieknie

0

idealnie pasowalby kompany.luiz to samo co pique i czesto mu sie babole przytrafiaja,szkoda ze kompany nie moze albo silva ale chuj tam moze chociaz bramkarza kupia kozaka tego ten stegens bo reina dla mnie taki se potrzebujemy kogos na lata

0

tak ale jak przyszedl zlatex to se messi ubzdural ze chce grac na srodku a neymar jest skrzydlowym,trzeba kupic neymara kto ma strzelac tylko messi??jak messi nie jest w formie to chuja wszyscy graja a juz w ataku to jest padaka jak odejdzie villa to jeszcze kogos trzeba kupic jakiegos starego wyjadacza jak kiedys larsson,xawi na lawe fabregas do pierwszego!!!!

0

moze nie do pierwszego skladu ale zmiennik zajebisty.jak odejdzie villa to trzeba kupic tez jakiegos doswiadczonego zmiennika jak kiedys larsson

0

moze w tym roku bedzie wchodzil czesciej z lawki

0

wszystkiego nie,ale pare pozycji trzeba wymienic valdes,alves puyol, musi przyjsc ktos kto robi roznice taki jak neymar i jak villa odejdzie to taki ktos jak larsson by sie przydal wchodzacy z lawki wiekowy pies na bramki drogba albo klose

0

zajebisty transfer!!!ja bym zrobil tak,,sprzedalbym valdesa,ville,abidala i daniego bylop by z tego 30 baniek za co mozna kupic reine zostanie z 20 na kompanego tylko trzeba dorzycic z 10 oczywiscie neymar nastepny za 40 mysle ze przejdzie.nie wiem czy sie ze mna zgodzicie ale potrzebujemy btez kogos takiego jak kiedys larsson moze klose albo drogba ktos tego pokroju zeby z lawy wchodzil villa moglby zostac ale jest himeryczny,maly i nie chce grzac lawy a potrzebujemy kogos do silnego bo karakanow mamy az za duzo naymar tez warunkami nie grzeszy a klose drogba do glowek zajebiscie by pasowal

0

pique jak dla mnie do w.....bania jest od kiedy jest z shakira to mu sie we lbie pojebalo dla tego guardiola chcial sie go pozbyc

0

A ja mysle ze potrzebujemy neymara kogos wlasnie takiego jak etoo poniewaz potrzebujemy 3 rasowych napierdalaczy goli villa out i alexis tak samo.puyol xawi na lawe za nich do skladu musi przyjsc hummels i ja bym za xawiego dal cesca.oczywiscie to nie koniec nad bramkarzem musialbym pomyslec i jak dla mnie najwazniejsze to dymisja rossella ktory jak dla mnie prowadzi klub duzo gorzej niz poprzednik laporta.przez naszego prezesine pep odszedl a powodem byl podobno chec usuniecia pique ze skladu przez pepa a prezes sie nie zgodzil to pep odszedl.jednak to nie samograj jak wszyscy gadali.nie chce gadac juz o songu bo to juz chyba za ostra rewolucja hehe ale tez do odstrzalu jak dla mnie.tito pewnie dostanie szanse chory chlopoczyna byl prawie pol sezonu go nie bylo takie moje zdanie

0

nie wspominajac o kontraktach reklamowych.

0

messi 1054 oni zarabiaja po 100 tys euro tyg.na bank masche ma kape z tego powodu ze go okradli bidulka nie wiem jak sie z tym ogarnie hehehe

0

0

jak on sie nawet nie cieszyl z bramki jak portugalia strzelala bo cwel sam chcial strzelic jebany egoista

0

dla mnie puyol na lawe thiago silva musi go wymienic

0

krolewski 94 zobacz se statystyki i narazie zobaczymy kryche na euro co sie wydarzy zagra pewnie tak ze wszyscy zapomna o tym ze gral dobrze w lidze hahha

0

borek to debil faworyzuje polakow i real nawiedzony patriota moim skromnym zdaniem najlepiej dla calej 3 bedzie pozostanie w dortmundzie ten sezon pokaze czy naprawde sie nadaja do fcb191

0

fcb191 ja ich nigdzie tam nie widze moze ty ale jak dla mnie to bzdura plotki transferowe sa zawsze nawet jak taki piszczek pojdzie do interu to juz jest po zawodniku zobaczycie

0

bartek 73 potwierdzam nic sie nie stalo nie wyszlo dyspozycja dnia spadek formy brak villi drugiego ktory strzela duzo

0

ale kliczko jest lepszy od haye a teraz jak narazie my jestesmy lepsi od realu tylko w pilce o tyle sie gra ze trzeba brac pod uwage pare sezonow

0

mou mowi ronaldo ze powinien miec zlota pilke bo zdobyl lige to ciekawe czemu valdez nie broni w kadrze jako pierwszy jak zdobedzie zamore 4 sezon z rzedu

0

mou ta kurwa swoje zawsze doda on po prostu nie rozumie pilki tak jak chlopaki ktorzy w nia graja zarzucilo mu to paru zawodnikow w szatni.niech zamknie morde i zajmie sie swoim w zeszlym sezonie jak zdobyl puchar krola to sie chcial zesrac i mowil ze brdzo wazne trofeum teraz my mamy szanse i z jednym pucharem zakonczymy ten sezon i ja nie uwazam tego za zadna porazke,nie wyszly nam spotkania z chelsea i z realem nie gralo paru grojkow wiec niech sie mnie podnieca gdzies czytalem ze barca w przeciagu 4 lat zagrala wiecej o 49 meczow od realu wiec prawie caly sezon z cl wiecej wiec jak dla mnie sie nic nie stalo sa dalej na ta chwile lepsi od realu 100 mln euro maja na trnsfery i bedzie petarda a krycha ta kurwa nie strzelila jak narazie w zadnej konkurencji od messiego wiecej bramek nie mowiac o assystch i to messi zasluguje na zlotego buta!!!!!!!!!!!!!!!!jebac real!!!!!!!!!!!!!!!

0

wy jestescie nie kumaci argentyna nie ma skladu dlatego nie gra nic w kadrze pilka nozna to nie nba ze przyjdzie lebro i wszystko sie jakos kleii tutaj jest 11 sam jeden nic nie zdziala nawet ten aguerro teves to oni nie sa iniesta i xawi i dlatego nigdy oni nie zdobeda zlotej pilki bo jest messi to messi nie zdobedzie mistrzostwa swiata bo jest hiszpania albo niemcy a pele jest idiota nie mozna porownywac neymara z messim i siebie tez niech nie porownuje bo w tych czasach nawet by nie gral w pierwszej lidze brazylijskiej i tyle

0

najlepiej zeby tego niekomentowal bo robi z siebie kretyna

0

1122 ty sam jestes ostro glupi piszac takie rzeczy to nie jest jego pierwszy raz jest niedopierdolencem pieknym nikt tak nie gra jak on co roku cos odpierdala a ty piszesz o determinacii badz czlowieku obiektywny a nie pierdol bzdur caly pilkarski swiat z nim jedzie

0

casillas najlepszy prawidlowy ranking

0

mou sam smierdzi!!!!nienawidze tej faji jeszcze na dodatek trenuje kazdy klub ktorego nienawidze chelsea inter teraz real po prostu masakra ja nie wiem ze sami zawodnicy mu nie zwroca uwagi przeciez o n sie zachowuje jak jakies dziecko z przedszkola czekam az ktos wejdzie z realu i bedzie pisal ze mou jest spoko to po prostu sie zesran na ekran monitora.zobaczcie na ronaldo kake oni odeszli nie chcieli uczestniczyc w calej awanturze a ten z kynia podlecial ciagnie za ucho i pozniej pali chuja ze nie wie o co chodzi masakra

0

do sylwert masz racje w pierwszym meczy 5 zawodnikow z pierwszego skladu nie gralo ale i tak wywalczyli remis a z kibicami realu nie ma sie co klocic sa po prostu nie obiektywni.jak teraz z nimi pojechalismy to co dopiero bedzie po kilkunastu meczach kiedy wszyscy beda w wysokiej formie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?