ballack
Dołączył/a: listopad 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
malo ruchu jest nie zmieniaja tak czesto pozycji do czego nas przezwyczaili :/ ciezko idzie ta gra barcy
0
panowie spokojnie wygramy messi strzeli bramke :)
0
powiem tak ciezko idzie barcelonie w tym sezonie granie na wyjazdach ,mecza sie nie milosiernie mam nadzieje ze w drugiej polowie strzela cos i wygraja :) visca el barca
0
ach ten villa :/
0
orientuje sie ktos dlaczego nie gra cesc ??
0
niech pep da szanse maxwellowi mozliwe ze jeszcze w niego wierzy :) a real widze ze juz 3-1 :/