0

malo ruchu jest nie zmieniaja tak czesto pozycji do czego nas przezwyczaili :/ ciezko idzie ta gra barcy

0

panowie spokojnie wygramy messi strzeli bramke :)

0

powiem tak ciezko idzie barcelonie w tym sezonie granie na wyjazdach ,mecza sie nie milosiernie mam nadzieje ze w drugiej polowie strzela cos i wygraja :) visca el barca

0

ach ten villa :/

0

orientuje sie ktos dlaczego nie gra cesc ??

0

niech pep da szanse maxwellowi mozliwe ze jeszcze w niego wierzy :) a real widze ze juz 3-1 :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?