Barcelona przegrała poprzez sędziów. Główny sędzia rozdawał Barcelonie żółte kartki jak popadnie. Brak słów do liniowego... Odgwizdywał spalone, których wcale nie było. Moim zdaniem mecz kupiony przez Malagę.
Barcelona przegrała poprzez sędziów. Główny sędzia rozdawał Barcelonie żółte kartki jak popadnie. Brak słów do liniowego... Odgwizdywał spalone, których wcale nie było. Moim zdaniem mecz kupiony przez Malagę.
Komentarze
1
Niech lepiej gra w piłkę a nie śpiewa :D
5
No, i takich transferów potrzeba Barcelonie.
2
drugiego trafił :D
1
Barcelona przegrała poprzez sędziów. Główny sędzia rozdawał Barcelonie żółte kartki jak popadnie. Brak słów do liniowego... Odgwizdywał spalone, których wcale nie było. Moim zdaniem mecz kupiony przez Malagę.
0
Napewno dobił Levante.
5
No, i takich transferów potrzeba Barcelonie.
2
drugiego trafił :D
1
Niech lepiej gra w piłkę a nie śpiewa :D
1
Barcelona przegrała poprzez sędziów. Główny sędzia rozdawał Barcelonie żółte kartki jak popadnie. Brak słów do liniowego... Odgwizdywał spalone, których wcale nie było. Moim zdaniem mecz kupiony przez Malagę.
0
Napewno dobił Levante.