patrys1022 zgadzam się z Tobą pod każdym względem:) nie można przeżywać porażki bo jeszcze nikt nie zdobył mistrzostwa w pierwszej czy drugiej kolejce... sezon jest długi, miejmy nadzieje że emocjonalny/ciekawy bedzie to rok:) pozdrawiam
mrowis.... to jest twoje zdanie. w mojej opinie Zidane jest najlepszy piłkarz w historii... który mam nadzieje że w tej kwestii się myli;p visca el barca! ;)
yaya to wielki piłkarz... jest to błędna decyzja!! cóż... mam nadzieje że bedzie tam szczęsliwy... powodzienia dziekuję za wszystkie piękne akcje które wiązały sie z twoją osobą... visca el Yaya !!!!!!!!!
dawno się wypowiadałem na forum ale... gdy jest plotka i to bardzo realna o tym że sprzedaje się mojego ulubieńca z Barcy... cóż... żałuje że Yaya odchodzi tym bardziej że nie on powinien być zmiennikiem w FC dla Busquets czy Keity a odwrotnie. Yaya wydaje mi się byc lepszym zawodnikiem ale kto inny rządzą w barcelonie i to te osoby będą zbierać za całą politykę laury lub przeciwnie . jedynie co mogę zrobić to podziękować Yaya Touré że włożył wiele wysiłku i serce w grę dla Barcelony.
ok i co ? kto pamięta mój komentarz przed meczem? wiec owa zła passa gdy nie oglądam meczu trwa barca wtedy nie wygrywa ;/ ale co tam i tak mamy mistrzostwo :p BARCA!!!!!!!!
sorry gostek 15 że nie pisze tak poprawnie jak ty ale wiesz w momencie gdy ty tu siedzisz i piszesz ja śledzę jak barca gra, a przy okazji masz racje :p troche sie zapomnialem ale irytuje mnie ten płacz tych dzieci co chcą by barca caly czas gromiła
cóz zobaczymy co przyszłość pokaże póki co fenomenalni jak na swój wiek są Thiago Alcantara oraz Rubén Rochina, jakoś ten młody Gael Etock mnie nie przekonał ... mam nadzieje że jedank sie mylę ;P
wszystko fajnie ale... nie dzieli sie skóry na niedźwiedziu ;/ mistrzostwa jeszcze nie zdobyliśmy a tu w artykule już mamy mowę o tytule " A wszystko wskazuje na to, że w przyszłym sezonie najważniejszym zadaniem będzie obrona tytułu." jaki ?
Komentarze
0
patrys1022 zgadzam się z Tobą pod każdym względem:) nie można przeżywać porażki bo jeszcze nikt nie zdobył mistrzostwa w pierwszej czy drugiej kolejce... sezon jest długi, miejmy nadzieje że emocjonalny/ciekawy bedzie to rok:) pozdrawiam
0
mrowis.... to jest twoje zdanie. w mojej opinie Zidane jest najlepszy piłkarz w historii... który mam nadzieje że w tej kwestii się myli;p visca el barca! ;)
0
yaya to wielki piłkarz... jest to błędna decyzja!! cóż... mam nadzieje że bedzie tam szczęsliwy... powodzienia dziekuję za wszystkie piękne akcje które wiązały sie z twoją osobą... visca el Yaya !!!!!!!!!
0
dawno się wypowiadałem na forum ale... gdy jest plotka i to bardzo realna o tym że sprzedaje się mojego ulubieńca z Barcy... cóż... żałuje że Yaya odchodzi tym bardziej że nie on powinien być zmiennikiem w FC dla Busquets czy Keity a odwrotnie. Yaya wydaje mi się byc lepszym zawodnikiem ale kto inny rządzą w barcelonie i to te osoby będą zbierać za całą politykę laury lub przeciwnie . jedynie co mogę zrobić to podziękować Yaya Touré że włożył wiele wysiłku i serce w grę dla Barcelony.
0
Visca el Barça, Visca Catalunya!!! tyle w temacie
0
ok i co ? kto pamięta mój komentarz przed meczem? wiec owa zła passa gdy nie oglądam meczu trwa barca wtedy nie wygrywa ;/ ale co tam i tak mamy mistrzostwo :p BARCA!!!!!!!!
0
sorry gostek 15 że nie pisze tak poprawnie jak ty ale wiesz w momencie gdy ty tu siedzisz i piszesz ja śledzę jak barca gra, a przy okazji masz racje :p troche sie zapomnialem ale irytuje mnie ten płacz tych dzieci co chcą by barca caly czas gromiła
0
wróciliśmy do Londynu?? ;/
0
cóz zobaczymy co przyszłość pokaże póki co fenomenalni jak na swój wiek są Thiago Alcantara oraz Rubén Rochina, jakoś ten młody Gael Etock mnie nie przekonał ... mam nadzieje że jedank sie mylę ;P
0
wszystko fajnie ale... nie dzieli sie skóry na niedźwiedziu ;/ mistrzostwa jeszcze nie zdobyliśmy a tu w artykule już mamy mowę o tytule " A wszystko wskazuje na to, że w przyszłym sezonie najważniejszym zadaniem będzie obrona tytułu." jaki ?