bajseps
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostrzeszów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Valdes - alves,puyol,marquez,abidal - xavi,toure,keita - messi, pedro, ibra
0
ponad 86 tys widzow ajjjjj
0
Ile bylo widzow na CN wie ktos?
0
To ile widzow bylo w naszej swiatyni CN ?
0
Wie ktos jaka ilosc kibicow bylo na CN ?
0
http://www.troodi.com/media/6877/Barcelona_vs_Shakhtar_Donetsk_9_december_2008_live_stream_highlights_/
0
panowie na kablowce nie obejrze? na TVE ?