O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 6
  • Polecenia 0

Komentarze

0

:D !!

0

ja wszędzie mam błędy :

0

"skoro real jest najlepszy to czemu przegrał z Barceloną " nie żebym broniła realu, nie uważam go za najlepszy, tylko że przecież żadna drużyna nie jest nigdy jednakowej formy, bo to wszystko jest względne i zależy od wielu czynników.. więc pytanie wydaje mi się conajmniej bezsensu.

0

to było piękne! cieszę się, że Eto się udało dziś. I brava dla Keita.

0

khorints.. też tego nie rozkminiam. Może to te 9600 ludzi typowało te miliony? ;) heh.

Zobacz wszystkie

0

to było piękne! cieszę się, że Eto się udało dziś. I brava dla Keita.

0

"skoro real jest najlepszy to czemu przegrał z Barceloną " nie żebym broniła realu, nie uważam go za najlepszy, tylko że przecież żadna drużyna nie jest nigdy jednakowej formy, bo to wszystko jest względne i zależy od wielu czynników.. więc pytanie wydaje mi się conajmniej bezsensu.

0

khorints.. też tego nie rozkminiam. Może to te 9600 ludzi typowało te miliony? ;) heh.

0

:D !!

0

Niestety nie będzie transmisji na tvp2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?