ooo widzę, że ktoś w końcu wspomniał o Nasrim. Koleś jest wg mnie lepszy od "Riberików", "Silvów", "Matów" itp. Szkoda, że o tym transferze się nie mówi.
Tylko on utkwił mi w pamięci w meczu z Arsenalem. Walczy, ma technikę, strzał ... jest kozakiem ;)
a odnośnie Higuaina to jakaś masakra z tymi Cules.
Fabregas wielki duch walki ... i co z tego? totalny brak profesjonalizmu zarówno z jego jak i z Wengera strony. Jego uraz mógł się tylko pogłębić przez takie zachowanie ...
Komentarze
0
ooo widzę, że ktoś w końcu wspomniał o Nasrim. Koleś jest wg mnie lepszy od "Riberików", "Silvów", "Matów" itp. Szkoda, że o tym transferze się nie mówi.
Tylko on utkwił mi w pamięci w meczu z Arsenalem. Walczy, ma technikę, strzał ... jest kozakiem ;)
a odnośnie Higuaina to jakaś masakra z tymi Cules.
0
Panowie zróbcie sobie taki myk - na canal+ podczas meczu ustawcie język angielski ... a tam podczas meczu pojawi się polski komentarz.
Przynajmniej tak było podczas sobotniego GD :)
0
A co do sytuacji z Puyolem to czy tam nie było spalonego?
I jak dla mnie czerwień totalna przesada .
0
Fabregas wielki duch walki ... i co z tego? totalny brak profesjonalizmu zarówno z jego jak i z Wengera strony. Jego uraz mógł się tylko pogłębić przez takie zachowanie ...
Valdes mógł wyjąć pierwszą bramke na spokojnie :(
0
I co potem? Znowu jedna zmiana? Bojan za Pedro koło 70 minuty i taki będzie finał ... :/
Oby w drugiej połowie weszli Ture i Henry
0
Henry ...
0
vares999
Ależ Cię poniosła młodzieńcza fantazja.
Fatalne spotkanie Zlatane. Zbliżenia na wyraz Jego twarzy podczas meczu mówiły wszystko na temat poziomu gry który prezentował.
0
niech Valdes weźmie się za rozgrywanie skoro tak często mu podają (:
0
mocnej ławki to Barca nie ma ...
0
Pytam się dlaczego nie ma Ture?
jeszcze pewnie się okaże że w ogóle nie wejdzie na boisko ... a przecież by tam pozamiatał.
Pep opamiętaj się ... bo to przestaje być śmieszne