O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 17
  • Polecenia 0

Komentarze

0

ooo widzę, że ktoś w końcu wspomniał o Nasrim. Koleś jest wg mnie lepszy od "Riberików", "Silvów", "Matów" itp. Szkoda, że o tym transferze się nie mówi.

Tylko on utkwił mi w pamięci w meczu z Arsenalem. Walczy, ma technikę, strzał ... jest kozakiem ;)

a odnośnie Higuaina to jakaś masakra z tymi Cules.

0

Panowie zróbcie sobie taki myk - na canal+ podczas meczu ustawcie język angielski ... a tam podczas meczu pojawi się polski komentarz.

Przynajmniej tak było podczas sobotniego GD :)

0

A co do sytuacji z Puyolem to czy tam nie było spalonego?

I jak dla mnie czerwień totalna przesada .

0

Fabregas wielki duch walki ... i co z tego? totalny brak profesjonalizmu zarówno z jego jak i z Wengera strony. Jego uraz mógł się tylko pogłębić przez takie zachowanie ...

Valdes mógł wyjąć pierwszą bramke na spokojnie :(

0

I co potem? Znowu jedna zmiana? Bojan za Pedro koło 70 minuty i taki będzie finał ... :/

Oby w drugiej połowie weszli Ture i Henry

Zobacz wszystkie

0

Henry ...

0

vares999

Ależ Cię poniosła młodzieńcza fantazja.

Fatalne spotkanie Zlatane. Zbliżenia na wyraz Jego twarzy podczas meczu mówiły wszystko na temat poziomu gry który prezentował.

0

niech Valdes weźmie się za rozgrywanie skoro tak często mu podają (:

0

mocnej ławki to Barca nie ma ...

0

Pytam się dlaczego nie ma Ture?

jeszcze pewnie się okaże że w ogóle nie wejdzie na boisko ... a przecież by tam pozamiatał.

Pep opamiętaj się ... bo to przestaje być śmieszne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?