0

Tyle w temacie..

0

A może taki był plan..

0

Teraz mu się kończy. A jest z nami związany od x lat nie grając/ nie pokazując nic. Cyrk polega na tym, że się nad nim zastanawiali 3 lata temu i nic..a teraz sprzedać trzeba(odejdzie) a odejście/ nie odejscie patrz neymar.

0

Z tym Munirem cyrk conajmniej taki jak z Neymarem. Jegoproblemem jest to, że nie potrafi być nawet zmiennikiem w klubie takim jak Barca.

0

Przecież to gwiazda i bardzo dobry piłkarz ! Dawać tu pieniążki i spełniać zachcianki ! Raz, dwa, trzy !

1

Cześć jak Czapka !

1

Żarty żartami, ale w ostatnich kilku latach piłka nożna staje się dziecinną zabawą. Pieniądze które krążą w piłce to już chora sprawa.

8

Jak tak bardzo chce przejść w cień Messiego to niech sam zapłaci te pieniądze.

0

Cześć jak czapka :)

1

Młody perspektywiczny...No ale nie jest już młody. Gracz pokroju Munira.

4

Kon-sty-tucja !

0

Prawda. Tyle, że za umiejętnościami idzie też forma fizyczna i odporność na kontuzje. Ilu już było zawodników którzy za młodu byli mega perspektywiczni ale kontuzje nie pozwoliły im rozwinąć skrzydeł. Nie potrzebujemy kolejnego „mbappe” a solidnego zmiennika a on (niestety) przez kontuzje taki nie jest..

55

Pomijając to, że ma mega tendencje do kontuzji...to wg mnie nigdy nie był na poziomie pierwszej 11 Barcy. Smutne ale prawdziwe. Można go postawić obok Munira. Byli uważani za młodych i perspektywicznych. Dziś dalej na nich patrzy się na nich przez ten pryzmat..zapominając że już nie maja maście lat, a perspektywa rozwoju jest kiepska.

0

Oby nigdy do tego nie doszło. „Miałeś chamie złoty róg”

0

Kolejny presezon..i kolejne kwiatki. Polityka transferowa kuleje ładne kilka lat ( z małymi wyjątkami ) Mając w pamięci złote lata zamiast inwestować w młodych ogrywać i dawać szanse...inswetsuje się w Douglasa/Paulinho ( na nim udało sie zarobic ) Digne oraz Gomesa. Wg mnie ich poziom sportowy nijak sie ma do Barcelony...a patrząc z perspektywy czasu ( tak jesteśmy mądrzejsi ) wywnioskować można śmiało, że owi zawodnicy są za słabi nawet na zmienników. Jeżeli robić już medialno-sportowe transfery to chyba powinni to przemyśleć dobre kilka razy. Zatrudnienie Abidala to chyba chęc wyjścia z twarzą tego - oby powoli ustającego zarządu. I tylko szkoda będzie żeby taki zawodnik poprzez pryzmat pracy nie gry zostanie zapamiętany bardziej w klubie.

0

Myślę, że nie jednego. Iniesta już swoje ma tak samo jak Busi. Mamy Suareza ale jego styl po transeferze jest niczym wobec tego co grał w zeszłym zesonie. Z drugiej strony adaptacja w takiej drużynie jak Barca...to nie lada zadanie. ( patrz Suarez który pełnie osiągnął w 2 i kolejnym sezonie )

1

Tak ambitnie zagrali od straty bramki więc masz rację. Ale mecz trwa 90' jako kibic piłki nożnej wiadomo, że intensywność meczu może być różna. Ale jako fan Barcy oczekuje ( chyba jak wszycy ) czegoś więcej...można mieć zadyszkę przez 10 minut...ale nie 3/4 meczu. I z pełnym szacunkiem i uznaniem ale Betis potęgą piłkarską nie jest. A dzis zwyczanie Nas zabiegali. A cechy czysto piłkarskie są często wyzwalane przez trenera i styl który narzuca podczas treningów..patrz Atletico. Można wypracować ze średniej klasy piłkarzy dobrze działający komityw z walczakami od 1 do 90+ :)

0

Racja. Ale jakieś 7 meczy temu po jednej z kilku "wpadek" w tym sezonie widać jak na dłoni, że trener nie reaguje na brak gry ( nawet nie złą gre ) a jeżeli reaguje to w mizerny sposób z tym co mamy po transferach ostatnich. Czyli słabizna. W przypadku " odpukać" kontuzji 2ki z MSN nie ma praktycznie napastników. W przypadku absencji Iniesty i Busiego ...środek wygląda wręcz koszmarnie.

2

Tylko potencjał czysto piłkarski pozwala jakoś ciągnąć ten sezon. "Myśl" szkoleniowa Enrique tak samo jak i sztabu sportowego....to jakaś porażka. Po sezonie czas na spore zmiany. Tak pasywnej gry nie widziałem już dawno. Brak ambicji, zaangażowania i czystych chęci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?