tak czytam wasze wypowiedzi i pacze i nie wierze! "sprzedać alexisa" - tak sprzedajmy! jeszcze sprzedajmy messiego, xaviego, puyola i ville! idź sie jeden z drugim walnij w łepetyne.... co do afellaya- lepej zeby przeszedł i miał szansę na granie bo jest za młody na grzanie dupą ławy. santosa bym, tylko wypożyczyła bo kiedyś jeszcze może sie przydać.
mam sprawdzony nocleg, w prywatnym mieszkaniu, 25 euro za noc. miejsce jest mistrzowskie- przy passeig de gracia i d'arago. wszedzie można dojść na piechotę, a na camp nou można dojechać metrem, które jest jakies 10 min od mieszkania. jak ktoś by chciał to mogę podać namiar. hostele tez fajna opcja miedzy 5-15 euro za noc, ale lepiej jechać wiekszą grupą zeby miec caly pokoj dla siebie.
mam sprawdzony nocleg, w prywatnym mieszkaniu, 25 euro za noc. miejsce jest mistrzowskie- przy passeig de gracia i d'arago. wszedzie można dojść na piechotę, a na camp nou można dojechać metrem, które jest jakies 10 min od mieszkania. jak ktoś by chciał to mogę podać namiar. hostele tez fajna opcja miedzy 5-15 euro za noc, ale lepiej jechać wiekszą grupą zeby miec caly pokoj dla siebie.
Komentarze
0
śmieszą mnie kluby które składają oferty na zawodników którzy są nie do ruszenia, na cud liczą, bo nie wiem?
0
tak czytam wasze wypowiedzi i pacze i nie wierze! "sprzedać alexisa" - tak sprzedajmy! jeszcze sprzedajmy messiego, xaviego, puyola i ville! idź sie jeden z drugim walnij w łepetyne.... co do afellaya- lepej zeby przeszedł i miał szansę na granie bo jest za młody na grzanie dupą ławy. santosa bym, tylko wypożyczyła bo kiedyś jeszcze może sie przydać.
0
mam sprawdzony nocleg, w prywatnym mieszkaniu, 25 euro za noc. miejsce jest mistrzowskie- przy passeig de gracia i d'arago. wszedzie można dojść na piechotę, a na camp nou można dojechać metrem, które jest jakies 10 min od mieszkania. jak ktoś by chciał to mogę podać namiar. hostele tez fajna opcja miedzy 5-15 euro za noc, ale lepiej jechać wiekszą grupą zeby miec caly pokoj dla siebie.
0
kurna akurat jak sie wyprowadzam do barcelony to ceny wzrastają. trudno bede mniej jadła dieta sie przyda :)
0
tv3.cat - tam można poszukać.
0
śmieszą mnie kluby które składają oferty na zawodników którzy są nie do ruszenia, na cud liczą, bo nie wiem?
0
dzis pierwszy raz bede oglądac mecz w pubie sama... forever alone!
0
thiago sie załamie ;)
0
mam sprawdzony nocleg, w prywatnym mieszkaniu, 25 euro za noc. miejsce jest mistrzowskie- przy passeig de gracia i d'arago. wszedzie można dojść na piechotę, a na camp nou można dojechać metrem, które jest jakies 10 min od mieszkania. jak ktoś by chciał to mogę podać namiar. hostele tez fajna opcja miedzy 5-15 euro za noc, ale lepiej jechać wiekszą grupą zeby miec caly pokoj dla siebie.
0
"...oraz Leo Messi, który gra na zupełnie innej planecie".- mistrz haha :)