O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5522
  • Liczba komentarzy 18
  • Polecenia 0

Komentarze

0

śmieszą mnie kluby które składają oferty na zawodników którzy są nie do ruszenia, na cud liczą, bo nie wiem?

0

tak czytam wasze wypowiedzi i pacze i nie wierze! "sprzedać alexisa" - tak sprzedajmy! jeszcze sprzedajmy messiego, xaviego, puyola i ville! idź sie jeden z drugim walnij w łepetyne.... co do afellaya- lepej zeby przeszedł i miał szansę na granie bo jest za młody na grzanie dupą ławy. santosa bym, tylko wypożyczyła bo kiedyś jeszcze może sie przydać.

0

mam sprawdzony nocleg, w prywatnym mieszkaniu, 25 euro za noc. miejsce jest mistrzowskie- przy passeig de gracia i d'arago. wszedzie można dojść na piechotę, a na camp nou można dojechać metrem, które jest jakies 10 min od mieszkania. jak ktoś by chciał to mogę podać namiar. hostele tez fajna opcja miedzy 5-15 euro za noc, ale lepiej jechać wiekszą grupą zeby miec caly pokoj dla siebie.

0

kurna akurat jak sie wyprowadzam do barcelony to ceny wzrastają. trudno bede mniej jadła dieta sie przyda :)

0

tv3.cat - tam można poszukać.

Zobacz wszystkie

0

śmieszą mnie kluby które składają oferty na zawodników którzy są nie do ruszenia, na cud liczą, bo nie wiem?

0

dzis pierwszy raz bede oglądac mecz w pubie sama... forever alone!

0

thiago sie załamie ;)

0

mam sprawdzony nocleg, w prywatnym mieszkaniu, 25 euro za noc. miejsce jest mistrzowskie- przy passeig de gracia i d'arago. wszedzie można dojść na piechotę, a na camp nou można dojechać metrem, które jest jakies 10 min od mieszkania. jak ktoś by chciał to mogę podać namiar. hostele tez fajna opcja miedzy 5-15 euro za noc, ale lepiej jechać wiekszą grupą zeby miec caly pokoj dla siebie.

0

"...oraz Leo Messi, który gra na zupełnie innej planecie".- mistrz haha :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?